آموزش علوم عرفانی,گر به خود آیی به خدایی رسی

ختمی جهت مسخر و مرید کردن هفت موکل در ماه محرم

327

ختمی جهت مسخر و مرید کردن هفت موکل در ماه محرم

سلام به همه عزیزان و دوستان خوبم امیدوارم که این نسخه هایی که برای شما عزیزان در سایت این اپلای قرار میدیم مورد توجه شما قرار بگیره و گشایش در زندگی و کارتون ایجاد بشه.و هدف ما هم جز این چیز دیگری نیست

کم کم داریم به ماه محرم ,ماه دانشگاه حسینی نزدیک میشیم. خدایی اگه از این ماه بهره نبریم دیگه در هیچ ماه دیگری نمیتوانیم بهره مند بشیم.

اصحاب عاشورا همه هستی شان را به امام دادند و از دنیا بزرگتر و طالب حضرت حق و آخرت شدند. صراط و وجه را امام دیدند و گرد امام جمع شدند و هستی شان را با امام معامله کردند و در این معامله خود را بدهکار هم می­دانند و از این بالاتر شاید چیزی که در اصحاب عاشورا پیدا شده این است که در طی این مسیر آرام آرام حجاب ها از آنها برداشته شده به معرفت امام و محبت امام رسیدند و خود امام برایشان مطرح شد.

در اصحاب عاشورا بیش از بهشت خواهی و فرار از جهنم است و خود امام برایشان موضوعیت پیدا کرده ­است.

امام فوق بهشت است؛ چنانچه بهشت از نور سیدالشهداء آفریده شده تجلیات نور حضرت در مقامات بهشت هست. اصحاب در عاشورا به محبت امام رسیدند و سلوک آنها سلوک محبین است. سلوک اصحاب سیدالشهداء در مقام محبت و در وادی بلای سیدالشهداء واقع شده ­است. اگر کسی از محبین شد او را در وادی بلا می­برند. 

استادی می­گفت که ایمان وقتی خوب شد خدای متعال آدم را در گیره ایمان می گیرد و بعد به او سوهان می کشد، شما اگر بخواهید آهن را سوهان بکشید بین گیره می­گذارید والا در می رود. انسان هم وقتی جزء محبین شد، او را در وادی بلا می­برند. آنها چون در مقام محبت سیدالشهداء بودند در وادی بلای سیدالشهداء رفتند و حقیقت بلاء سید الشهداء را به اندازه ظرف خودشان چشیدند.

همه مقاماتی که می­بییند برای این است که جزو محبین و سالک با بلاء سیدالشهداء شدند. آنها وسعت و عظمت بلای سیدالشهداء را می فهمیدند و این خیلی امر مهمی است. 

زیارت عاشورا مناسک سلوک با بلاء سیدالشهداء است که از معرفت امام تا توجه به وسعت بلاء امام و تحول معرفتی که در انسان پیدا می­شود در این زیارت هست و این تحول معرفتی منجر به بصیرت نسبت به جبهه واسع دشمن در تاریخ و عالم می­شود؛ بعد انسان موضع گیری می­کند که از لعن تا برائت و سلم و حرب تا بقیه مقامات زیارت عاشورا است که مقامات سلوکی با بلاء است؛ که دنیایی آن «أللَّهُمَّ اجْعَلْ مَحْیَایَ مَحْیَا مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ مَمَاتِی مَمَاتَ مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّد» و آخرتی آن هم که در سجده قرب در آخر زیارت عاشورا ذکر شده­است. گمان من این است که اصحاب سیدالشهداء از دنیا بزرگ تر شدند؛ رو به امام آوردند و به معرفت و محبت رسیدند و با محبت امام وارد وادی بلای امام شدند و سلوکشان در بلای سیدالشهداء سلوک محبین بود.

حال اگر ما از این ماه بهره نبریم.در واقع بزرگترین ضرر عمران را کرده ایم.

شما در این ماه حتما زیارت عاشورا بخوانید و در حسینیه ها شرکت کنید و  از زندگی امام درس بگیرید.

در این پست من هم یک ختمی بسیار بسیار ارزشمند برای دوستان در نظر گرفتم که بهترین زمان این ختم در همین ماه محرم است.که خداوند متعال به برکت و حرمت سید الشهدا,  جواب ختمتان را خواهد داد.مشروط بر اینکه:

۱ – ترک نماز نکنید

۲ – ترگ گناه کنید

۳- حق الناس را رعایت کنید

این ختم که باید هفت روز طول بکشد و در این هفت روز هم روزه باید بگیرید.که بعد از اتمام ختم هفت موکل همین ذکر مرید و همراه شما خواهند بود تا لحظه مرگ(مشروط بر اینکه به گناه آلوده نشوید).هر چند شما این موکلین را نمیبینید. و اگر هم بخواهند خودشان را نشان دهندباید ذاکر بمانید و  ترک نماز نکنید.تا به مرور  چشم بصیرت را به شما دهند و خودشان را نشان دهند

و امام ختم:

ابتدا یک بار توبه نامه از کتاب صحیفه سجادیه را بخوانید

سپس هفت روز نیت روزه کنید برای این ختم و تا هفت روز باید روزه بگیرید طوری که آخرین روزه به چهارشنبه بیافتد(توجه داشته باشید که این روزه نه میشه کفارشو داد نه به نیابت کسی دیگه گرفته بشه یعنی حتما باید روزشو گرفت)

همه روز غسل کنید و لباس پاکیزه بپوشید

و در ساعت معین و مکان خلوت هر روز یک هزاروپنجاه و یک بار (۱۰۵۱ بار)این ذکر را بخوانید و در اطراف خود خطی بکشد (قبل از خوندن ذکر حصار بکشید با چاقو به صورت فرضی دایره دور خود بکشید)و بخور خوش بسوزانید (عنبر خوشبوی هندی که در بازار زیاد یافت میشود این روزها) چون روز آخر که چهارشنبه باشد از دعوت خارج شدید. هفت موکل مسخّر و مرید شما می شوند و آنچه فرمان دهید(البته کاملا مشروعه) آنها اطاعت کنند بشرط آنکه در این ایام از جمیع معاصی(گناه) اجتناب کنید و ترک حیوانی نماید.(گوشت قرمز و شیر و ماست و پنیر البته در این هفت روز) و همچنین سیر و پیاز هم در این هفت روز نخورید.

هر چند میتوانید در این هفت روز به سر کارتان روید و به امورات روزانه برسید.فقط سعی کنید که در این هفت روز دائم الوضو باشید

و نمازتان را سر وقت بخوانید.ودر این هفت روز , هر روز شکم یک فقیری را سیر کنید.و اگر نمیتوانید فقیر پیدا کنید مبلغ ۲هزار تومان به نانوایی بدهید و بگویید که ۴ قرص نان به نیتتان بیرون دهند.که این عمل را دوستان ما در روز زیاد انجام میدهند.

روز هشتم به امام زاده ای بروید و ابتدا ۱۲ رکعت نماز برای صاحب الزمان و دو رکعت نماز برای همان امام زاده و ۱۲ رکعت نماز برای امام حسین بخوانید و ۱۲۸ صلوات هم هدیه به سید الشهدا کنید.

فقط از آن روز به بعد دیگر خودتان را به گناه الوده نکنید و سعی کنید دائم الوضو باشید و نمازتان هم قضا نشود.

ذکر این است:

یَا زَاکِی الطَّاهِرُ مِنْ کُلِّ آفَهٍ بِقُدْسِهِ

 

ما را هم در دعاهای خود بی نسیب نکنید. اجرتان با سید الشهدا (ارادتمند حمید آذر)

 

 

****************************

با عضو شدن در کانال تلگرام ما هر روز از مطالب علوم عرفانی و ادعیه اذکار و همچنین از مطالب روز روانشناسی هیپنوتیزم و یوگا و موفقیت در گوشی خود در اختیار داشته باشید و در گوشی خود مطالعه کنید.

برای عضویت وارد لینک زیر شوید

http://telegram.me/success786

بعد از کلیک پنجره ای باز میشود و روی دکمه ok کلیک کنید و سپس وارد کانال ما میشوید در این صفحه در پایین صفحه روی دکمه join کلیک کنید تا برای همیشه عضو کانال ما شوید.

*****************************

 

ختمی جهت مسخر و مرید کردن هفت موکل در ماه محرم

327 نظرات
 1. فاطمه می گوید

  سلام ختم هفت موکل رو میشه در ماه هایی غیر از محرم انجام داد مثلا الان در ربیع الاول و ربیع الثانی؟

  1. admin site می گوید

   بله میشه اگر توضیحاتش رو دقیق بخونید متوجه میشید

 2. سمیرا می گوید

  بیزحمت تلفظ این ایات رو پایینش بذارید خب. الان من موندم
  یا زاکی یا زَکی _(مِن کل افتم بقدسه ای ) بگم یا (من کل افت بقدسه)

  1. admin site می گوید

   یا زاکی-آفتن.تنوین داره این کلمه

 3. نیلوفر می گوید

  سلام استاد وقت بخیر
  بعد از ختم هفت موکل میشه ذکر همین ختم رو “یا ذاکی طاهر من کل آفه بقدسه ” هر روز بگیم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟//

  1. admin site می گوید

   به شرط رعایت اصوولش

 4. آرمین می گوید

  با عرض سلام
  ببخشید اگر کسی این ختم را شروع کند و روز دوم متوجه شود که اشتباهاتی کرده و ختم را بخواد قطع کنه که هفته بعد شروع کند آداب خاصی برای انصراف دارد؟؟
  اگر آداب انصراف دارد لطفا میشه توضیح بدید؟؟

  1. admin site می گوید

   بله سه بار باید بگه انصرف بحق محمد و ال محمد

 5. fardin می گوید

  سلام
  من مو به مو دستورات مربوط به ختم ۷ موکل را انجام دادم بعد از عاشورا از روز پنج شنبه ۱۳ مهر لغایت چهرشنبه ۱۹ مهر و روز پنج شنبه هم رفتم امامزاده ۲۶ رکعت نماز گفته شده را خوندم زکات را هم ۷ تا کلوچه با ۱۵ هزارتومان پول یکجا روز چهارشنبه دادم به یک فقیر ذکررا هم بعد از نماز و دعای صبح میخوندم ولی تا الان هیچ گونه تغییری در روند حل مشکلاتم بوجود نیامده میشه بفرمائید چرا و مشکل کجاست ؟ در ضمن آیا برای صدا کردنشون و کمک گرفتن از آنها باید ذکر خاصی را بگیم؟
  “” توجه از همه اعضای گروه تقاضا دارم هرکسی این ختم را برداشته تجربه خود را اعم از نتیجه گرفتن یا نتیجه نگرفتن به اشتراک بگذارد “” در همین قسمت دیدگاهها ممنون از همه

  1. admin site می گوید

   قرار نیست یکدفعه جواب بگیرید در ضمن برای هر شخصی تجارب و زمان فرق می کنه ممکنه برای شما بعد از مثلا یک سال ذاکر بودن جواب بده ولی برای کسی دیگه همون هفته اول

 6. mehdi می گوید

  سلام استاد اینکه گفتید روزه و ترک حیوانی منظور از ترک حیوانی چیه فقط گوشت قرمز و لبنیات نخوریم یعنی میشه مرغ یا ماهی خورد یا نه ترک حیوانی کلا هیچ نوع گوشت حیوانی رو خورد لطفا راهنمایی بفرمایید ممنون

  1. admin site می گوید

   گوشت خصوصا گوشت قرمز مصرف نکنید چون باعث فساد بدن میشه در این دوران

 7. لیلا می گوید

  سلام ببخشید یعنی چجوری بنام خودشون بخونیم بگیم ای هفت موکل؟
  درزمان عذرشرعی میتونیم ازشون کمک بخوایم؟؟

  1. admin site می گوید

   می تونید به هر روشی که فکر می کنید درسته دعا کنید . ممکنه شما اصلا هم ازشون کمک نخاید ولی امداد غیبی بهتون بشه. در زمان عذر به هیچ وجه ذکر نگید

 8. smaeil می گوید

  سلام
  ۱-اینکه نمیشه در۷روز اخرانجام بدیم یعنی یک روزش هم نباید بیفته توهفت روزاخر درسته /یعنی این پنجشنبه که میشه۲۱ محرم اگه انجام بدیم ازروز شنبه میخوره به هفت روز اخریعنی باید بذاریم توماه بعدی ختم بگیریم درسته؟
  ۲_میشه توماه صفرهم گرفت یافقط محرم؟
  ۳-تواینترنت که جستجوکردم نوشته بود :
  یَا زَکِی الطَّاهِرُ واینجا گفته زاکی
  وکلمه “افه”رواخرش حرف “ت” به جای” ه” نوشته بود
  میشه بگید تلفظ درست اینها کدوم هست .یامنبع اصلی ومعتبرذکرروبگین خودمون جستجوکنیم

  1. admin site می گوید

   میشه وی ماه صفر هم گرفت. زکی و زاکی هر دو موجودندن ولی اینجا زاکی کاربرد داره این مورد از منبعش گرفته شده. اینم ت گرد هست اگر دقت کنید

   1. smaeil می گوید

    ۱-منم منظورم ت گردبود ولی اخرش نگفتین که کلمه افه روبا”ه” تلفظ کنیم یا”ت”گرد؟
    ۲-اگه امکانش نباشه صدقه روبه کسی بدیم یاازطریق نانوایی انجام ندیم.میشه انداخت صندوق صدقات؟
    ۳-یااینکه کل مبلغ هرروزروجمع کنیم روزاخربدیم فقیر اینجوری راحتتره .اینجوری میشه؟یاهرروز صدقه دادن دلیل خاصی داره؟

    1. admin site می گوید

     آفَهٍ
     این سایز ۲۴ کپی کلمه هست. چی تلفظ میشه الان؟
     طبق دستورش ذکات رو بپردازید یا اینکه روزانه کنار بذارید یک جا پرداخت کنید

 9. مریم می گوید

  سلام استاد
  چندتا سوال دارم.
  ۱٫نماز۱۲ رکعتی به چه صورت خوانده شود
  ۲٫بعدازپایان ختم باید ذاکر باشیم
  ۳٫باز باید خط بکشیم دورمون وسرساعت بخونیم. وتاچندوقت

  1. admin site می گوید

   ۶تا دورکعتی
   ذاکر باشید یعنی اینکه از ذکرهای دیگه همی می تونی استفاده کنی مثل صلوات یعنی اینکه همیشه ذکری بر لب داشته باشی

 10. لیلا می گوید

  سلام ببخشیدچجوری باید موکلا رو صدا بزنیم به چه نام بخوانیم
  بعد اینکه درزمان عذرشرعی میتونیم صدا بزنیم؟؟

  1. admin site می گوید

   به نام خودشون . بعد از این دوران می تونید

 11. sadegh می گوید

  سلام استاد.
  آیا این ختم رو غیر ماه محرم هم میشه انجام داد

  1. admin site می گوید

   بله میشه

 12. حسين می گوید

  سلام .وقت بخیر
  الان بیشتر از یک هفته است که ختم من تموم شده ولی متاسفانه هیچ نشانه ای از کمک این موکلین برای من صورت نگرفته. آیا ممکنه که نحوه ارتباط و درخواست از طرف من درست نباشه یا اینکه باید مدت زمان بیشتری سپری بشه؟

  1. admin site می گوید

   به این صورته که شما هر وقت نماز بخونی یا دعا کنی یا مشکلی برات پیش بیاد در صورت امکان و اجازه بهت کمک می کنن . زمان بیشتری هم لازمه تا کم کم جذب بشن

 13. درسا می گوید

  سلام استاد گرامی ممنون میشم ادرس ایمیلتونیک بار دیگر بفرمایید.

  1. admin site می گوید

   چک میل کنید

 14. مریم می گوید

  سلام استاد در مورد ذکر ختم امروز من شک کردم که دو تا اضافه گفته باشم دوباره بابد انجام دهم و اگر برای ذکر مجدد در همان ساعت معین نیست اشکالی ندارد
  بعد در مورد غسل هر روزه قبل از گفتم ذکر انجام دهیم یا هر ساعتی از روز

  1. admin site می گوید

   بله باید از اول باشه

 15. مریم می گوید

  سلام استاد
  من امروز حواسم پرت شدسه یاچار تا اضافه گفتم.
  باید دوباره بگم یا درسته

  1. admin site می گوید

   از اول

 16. مریم می گوید

  سلام اقای اذر در مورد تتم مرید کردن هفت موکل ماه محرم که فرمودید گناه نکنید در منظور در طول این هفت روز روزه می باشد و یا اینکه برای همیشه و اگر گناهی هر چند کوچک از طرف سربزند این موکل ها یعنی میروند و برای برگرداندن دوباره انها باید همین اعمال را انجام داد و ایا درماهاای دیگر هم می شود انجام داد در مورد خوردن گوشت قرمز و مشتقات حیواتی در همین هفت روز مراعات شود و یا برای اینکه تا اخر عمر با فرد بمانند نباید خورد و خوردن ماهی و مرغ هم ممنوع می باشد یا خیر

  1. admin site می گوید

   کلا سعی کنید از این به بعد

 17. درسا می گوید

  سلام و سپاس از زحماتتون
  من جواب فرم را دریافت کردم و تکذیب برامون امده بود میخواستم بدونم جواب قران بازمان تغییر میکنه یا خیر؟ امکانش هست که چند وقت دیگه شرایط تغییر کنه و قران جواب دیگه ای بده؟

  ممنون از راهنماییتون

  1. admin site می گوید

   جواب رو با سوالت بفرست

 18. جمشید می گوید

  سلام خداقوت میشه در باره ختم جهت مسخر کردن موکل ردر ماه محرم رو توضیح بدین ممنون میشم از لطفتون

  1. admin site می گوید

   توضیحات خود متن کامله چند بار بخونید متوجه میشید

 19. mehdi می گوید

  سلام استاد یک سوالی داشتم در مورد ختم مسخر و مرید هفت موکل در ماه محرم استاد من نتونستم این پنجشنبه ختم انجام بدم میشه پنجشنبه دیگه ختم شروع کنم میشه آخر ماه محرم ۲۱ تا ۲۷ محرم اشکالی نداره? ممنون میشم راهنمایی کنید

  1. admin site می گوید

   بله میشه

 20. sky می گوید

  سلام استاد خداقوت

  میخوام فردا ختم مسخر کردن هفت موکل را انجام دهم آیا با ختم زیارت عاشورا تداخل ندارد؟؟؟؟؟؟؟؟

  1. admin site می گوید

   نه نداره

 21. آسمان می گوید

  سلام وقت بخیر

  استاد دعای چندم صحیفه سجادیه توبه نامه است ؟؟؟؟؟؟؟

  1. admin site می گوید

   فک کنم ۳۱ البته حضور ذهن ندارم ولی از ۳۰ به بعد هست

 22. مریم می گوید

  سلام استاد
  من بخاطرعذر شرعی اون هفته نتونستم انجام بدم.
  این هفته میتونم انجام بدم، وپول روزی دوهزار تومن رومیتونم یکجا بدم یانه.
  ممنون ازلطفتون که به سوالمون جواب میدید.

  1. admin site می گوید

   بله هر دو مورد میشه

 23. زهرا می گوید

  سلام استاد
  وقتتون بخیر
  به جای بخور گفته شده می تونیم از گل سرخ زعفران لخور روز یا سنبل طیب استفاده کنیم؟
  ادامه دادن این ذکر برای چله های عاملیت مشکلی پیش نمیاره؟
  می تونیم ذکر رو بگیم موقع چله قطعش کنیم بعد از چله دوباره شروعش کنیم؟
  این ذکر اثرات منفی ادریسی ها رو نداره برامون با این شرایط گفته شده؟

  1. admin site می گوید

   ذکر رو نمیشه قطع کرد اگر قطع کردی باید انصراف نامه رو بخونی و بعدش از اول شروع کنی

   1. زهرا می گوید

    سلام مجدد
    عذرخواهی می کنم بابت گرفتن وقتتون
    منظورم بعد از انجام ختم هفت روزه است که گفتید برای دیدنشون باید دائما ذاکر باشیم اگر سه ماه این ذکر رو گفته باشم و بعد بخوام چله بگیرم و این ذکر رو قطع کنم بعد از چله ام دوباره باید مراحل این ختم هفت روزه رو برم؟

    1. admin site می گوید

     نه لازم نیست

   2. زهرا می گوید

    سلام وقت بخیر
    ببخشید این ختم رو تنها در محرم میشه انجام داد؟

    1. admin site می گوید

     خیر

 24. باران می گوید

  سلام استاد عزیز
  می دونم که فرمودید بهترین زمان این ختم دهه محرم بوده ولی ایا نمیشه از فردای عاشورا شروع کنم ؟ مشغول ختم ثابت قدم شدن بودم .
  ۲٫ من ایران نیستم در نتیجه امامزاده ای در دسترسم نیست کجا بخونم اون نماز رو ؟ البته مسجد هست.
  ۳٫ ایا تخم مرغ و گوشت مرغ و ماهی هم منع هست یا نه ؟
  با تشکر بسیار

  1. admin site می گوید

   میشه انجام داد توی شرایطش نوشته شده
   سعی کن توی مسجد بخونید
   گوشت قرمز فقط

 25. جیران می گوید

  سلام.
  من از پنج شنبه گذشته تا چهارشنبه همین هفته هفت روز روزه گرفتم اذکار هم گفتم پنج شنبه هم رفتم امام زاده تمام مراحل انجام دادم حالا چطور می تونم ارتباط برقرار کنم؟
  ممنون از اینکه وقت می گذارید

  1. admin site می گوید

   خب شما شرایط رو رعایت کنید کم کم موتجه میشید دعا کنید را درخواست کنید

 26. روشنک می گوید

  سلام من امروز روز آخر ختمم بوده.از فردا میتونم شیر و لبنیات بخورم؟

  1. admin site می گوید

   بله می تونید

 27. لیلا می گوید

  سلام استاد از کجا بفهمیم ختممون رو درست انجام دادیم.
  هیچ علائم و نشونه ای نداره؟؟

  1. admin site می گوید

   نه فعلا توکل کن به خدا انشالله قبول کنه

 28. آسمان می گوید

  سلام استاد وقت بخیر
  لطفا ایمیلتون می خواستم. صحبتم خصوصیه……

  1. admin site می گوید

   چک کنید لطفا

 29. مریم می گوید

  سلام استاد
  ممنون از اینکه با حوصله سوالامونو جواب میدید، بازم متشکرم.
  استاد بعدازانجام مراحل چطوری میتونم باهاشون ارتباط برقرار کنم. وازکجابفهمم پیشم هستن.
  ایا اینها درهمه حال باهامون هسند. وباچه احترامی خواستمونو ازشون بخواهیم، وذکرروهم باز باید دوباره هر روز بگیم یا احتیاجی نیس.
  ممنون ازلطفتون.

  1. admin site می گوید

   لازم نیست شما متوجه حضورشون بشید

 30. آسمان می گوید

  سلام خداقوت
  شما فرمودید این موکلین اجنه نیستند. یعنی فرشته اند؟؟؟؟؟؟

  من جایی خوندم تسخیر موکل فرشته حتما باید زیر نظر استاد باشه تا لزتون مراقبت کنه؟؟؟؟؟؟؟ درسته؟؟؟؟؟
  لطفا مفصل توضیح دهید تا با آرامش واطمینان ختم را انجام دهیم……

  1. admin site می گوید

   شما در اون حد تسخیر نمی کنی که زیر سلطه شما بیان فقط دور و برتون می پلکن و بعضی وقتها به خواسته ها و مشکلات شما رسیدگی می کنن

 31. آسمان می گوید

  سلام . با تشکر فراوان از راهنمایی های شما

  – بعد از ذکر روزانه زکات دهیم یا قبل از آن؟؟؟؟؟؟؟
  ((در متن قید شده هر روز یک فقیر را سیر کنید و به زمان آن که قبل یا بعد از گفتن ذکرباشد، اشاره نشده….))

  – در ذکر برای تسخیر هفت موکل بین دو کلمه آفَهِ بقدسه قلب به میم است و به صورت آفه م بقدسه تلفظ می شود درست است؟؟؟؟؟؟؟؟

  1. admin site می گوید

   فرقی نداره
   به این میگن قاعده تلمیح باید همینجور تلفظ بشه دیگه

 32. سعید می گوید

  سلام این موکلها ودر کل این ذکر چه کاری برای ما انجام میدن ؟ مثلا برالی محبت خوبه یا کارگشایی ، یا جذب افراد …برای چه کاری موثر است؟

  1. admin site می گوید

   برای هر موردی میشه ازشون کمک خواست

 33. لیلا می گوید

  و سوال دیگه اینکه من دو روز روزی ۲۰۰۰ تومن دادم نانوایی به میتحق نون بده ایا همینقدر کافیه یا هرروز بدم؟؟؟؟

  1. admin site می گوید

   ودر این هفت روز , هر روز شکم یک فقیری را سیر کنید.و اگر نمیتوانید فقیر پیدا کنید مبلغ ۲هزار تومان به نانوایی بدهید و بگویید که ۴ قرص نان به نیتتان بیرون دهند

 34. لیلا می گوید

  ببخشید استاد من روز چهارمه که توختمم احساس سبکی وآرامش عجیبی بهم دست داده و گاهی احساس میکنم یه چیزایی یا کسایی دوروبرم هستن شبیه ادم ..استاد ایا ایناهمش توهمه یااینکه اتووسط ختم میسه یه چیزایی حس کرد

  1. admin site می گوید

   تاثیر داره این ختم در حالات روحی

 35. آسمان می گوید

  سلام و خدا قوت
  – اگر نانوایی یک روز فراموش کند زکات ما را دهد، ختم ما باطل میشود؟؟؟؟؟؟
  – در محله ما یک شخص مستحقی است میشود در این مدت ۷ روز فقط و فقط به ایشان زکات داد؟؟؟؟؟؟؟؟

  1. admin site می گوید

   میشه به ایشون بدید. البته ۷ نفر بهتره

   1. آسمان می گوید

    اگر نانوایی یک روز را فراموش کند ختم باطل میشود؟؟؟ آنوقت جای جبران کردن دارد؟؟؟؟؟؟؟؟

    1. admin site می گوید

     دیگه یه جوری این مشکلات رو بر طرف کنید

 36. آسمان می گوید

  سلام خدا قوت
  ممنون صبورانه جواب می دهید
  میشه اون کیک یا نون زکات را به افرادی که در کنار خیابان گدایی میکنند داد؟؟؟؟؟ آنها فقیر به شمار می آیند؟؟؟؟؟؟

  1. admin site می گوید

   اگر یتیمی سراغ دارید به اون بدید به هر کسی هم که بشه گفت فقر مالی داره یا ضعیف هست یا تنگدست هم میشه داد

 37. Barane می گوید

  باسلام
  ببخشید بزرگوار ابن هفت روز نیتونه هر روزی از ماه محرم باشه یعنی هفته ی سوم یا چهارم محرم هم باشه مشکلی نیست؟ که انجام بدم؟

  1. admin site می گوید

   خیر مشکلی نیست

 38. آسمان می گوید

  سلام وقت بخیر. خدا قوت
  باتشکر از پاسخ شما
  – فرمودید ذکر در ساعت خاص گفته شود؛ اگر ساعت مشخص شده (مثلا ۹ صبح )برای این ۷ روز در بعضی از روزها نحس یا قمر در عقرب بود اشکالی ندارد؟؟؟؟؟؟؟
  – هر روز سیر کردن یک فقیر با دادن ۲۰۰۰ تومان برای کل هفته به نانوایی(۴ قرص نان ) آیا باهم برابر و مساوی اند؟؟؟؟

  1. admin site می گوید

   اشکال نداره
   بله لازم نیست مفصل باشه یه کیک یا کلوچه هم کفایت می کنه برای سیر کردن فقیر

 39. آسمان می گوید

  سلام. ببخشید خیلی مزاحم میشم. میخوام عملم کامل وصحیح باشه.
  – زکات روز اول بیرون بدیم یا بعد از پایان ختم؟؟؟؟؟؟
  – نانوایی اون نان ها رو به هرکی داد اشکال نداره؟؟؟؟ مثلا به افراد غیر مسحق و یا مردمی که هر روز میان نون میخرن

  1. admin site می گوید

   دستور رو اول خوب بخونید نت بردارید برای خودتون ذکات ها رو در زمان های گفته شده بپردازید حتما
   اگر مطمئن نیستید می تونید خودتون تقسیم کنید نون ها رو

 40. محمود می گوید

  با سلام
  سوزاندن عود در وقت قرائت سوره های قرآن مثل یاسین و واقعه چه تاثیری خواهد داشت؟
  از راهنماییتون ممنونم

  1. admin site می گوید

   ملائکه خوششون میاد بیشتر جمع میشن

   1. محمود می گوید

    سلام مجدد
    اولا : آیا میشه دوبار این ختم رو در یک ماه انجام داد؟
    ثانیا : هر روز اتفاقات جور واجوری افتاد که فکر میکنم بیشتر جنبه امتحان داشت درسته؟
    فکرمیکنم تو امتحان رد شدم میخوام دوباره امتحان کنم
    میشه؟

    1. admin site می گوید

     اگر شک ندارید . خیر لازم نیست. ولی اگر به صحتش شک دارید یا رد شدید فعلا انجام ندید

 41. آسمان می گوید

  سلام ….ببخشید خیلی مزاحم میشم!!!!!!
  ۱- میشه اول اون فضایی که میخوایم توش دعا بخونیم با روشن کردن عود معطر کنیم بعد عود خاموش کنیم و خط فرضی بکشیم وذکر رو بگیم؟؟؟؟؟؟؟؟
  ۲- چاقو داخل خط فرضی کنارمون باشه؟؟؟؟؟؟

  1. admin site می گوید

   اول باید خوضبو بشه بعدش مهم نیست خاموش کنید یا چاقو کجا باشه

 42. آسمان می گوید

  سلام استاد
  باید هر روز ۲۰۰۰ تومان پول به نانوایی بدهیم ؟؟؟؟؟؟ یعنی در کل کل این ۷ روز ۱۴۰۰۰ (چهارده هزار تومان) پول به نانوایی بدهیم؟؟؟؟؟؟

  1. admin site می گوید

   نحیر کلی

 43. محرم می گوید

  ببخشید مایی که از روز ۵ شنبه روزه میگیریم. الان روز آخرمون کدوم روز میشه؟ ۴ شنبه یا ۵ شنبه؟ میگم ینی کدوم روز باید بریم امام زاده برای نماز خوندن. چون نوشتین روز آخر ختم برید امام زاده.

  1. admin site می گوید

   شروع ماه که جمعه بوده تصمیم با خودتونه که بخاید از چندم حسابش کنید اونایی که ۵شنبه شروع کردن ۴شنبه براشون اخره اونایی که جمعه ۵شنبه براشون اخرشه

 44. محرم می گوید

  سلام ببخشید من دیروز نفهمیده یکمی بستنی خوردم.)با توجه به این که بستنی از شیر درست شده میپرسم). الان ختم من درست هست یا خیر؟

  1. admin site می گوید

   مشکلی نداره

 45. لیلا می گوید

  ببخشید من الان روز سومه که روزه میگیرم دیروزم گفتم یه ذکر کم گفتم بعدش که یادم اومد ۱ذکر گفتم ..شما فرمودین ختم باطل میشه الان که تو روز سومم چیکار کنم

  1. admin site می گوید

   اگر یکی رو طوری گفتی که وسطش تکلم نکردی یا طوری نبوده که فاصله بینشون بیفته قبوله

 46. لیلا می گوید

  ببخشید سوال دیگه من دیروز بجای ۱۰۵۰ ذکرگفتم ۱ عدد کم گفتم ایا باطل میشه ختمم؟؟

  1. admin site می گوید

   بلخ باطل میشه
   تعداد ذکر باید دقیق باشه

 47. لیلا می گوید

  سلام استاد ببخشید .مندل رو قبل خوندن ذکر باید بکشیم یا بعد خوندن ذکر.
  سوال دیگه اینکه روز ۲ هزارتومن باید صدقه بدیم یا کلا ..

  1. admin site می گوید

   قبل خوندن
   کلا

  2. محمد حسین می گوید

   با عرض سلام و خسته نباشید،در متن توضیح نوشته شده که «اگر بخواهند خودشان را نشان دهند باید ذاکر بمانید»،منظور از ذاکر بمانید چیست؟ایا باید هر روز ذکر را به همان تعداد گفت؟

   1. admin site می گوید

    همیشه باید ذکر بگید

 48. آذر می گوید

  سلام وقت بخیر استاد
  از اینکه صبورانه جواب همه دوستان را می دهید تشکر میکنم.
  ۴ سوال داشتم
  ۱- ۲۰۰۰ تومان قیمت بیشتر از ۴ قرص نان می شود.(۱۱ نان میشود)آیا می توان به قیمت همان ۴ قرص نان (۷۲۰ تومان که کاملش میکنیم میشه ۸۰۰ )به نانوایی پول داد؟
  ۳-پدرم از طرف من پول به نانوایی بدهد اشکال ندارد؟
  ۴-میشه ۲۰۰۰ تومان را در صدقه انداخت یا مستقیم به فقیر داد؟
  از صبر وپاسخگوییی شمما کمال تشکر وقدردانی را دارم
  ۲- بجای بخور سوزاندن میشه عود روشن کنیم (چوبهاب باریکی که یک ماده خوشبو رویش کشیده شده)؟

  1. admin site می گوید

   همون مبلغی که گفتن خرج کنید حالا فرقی نمی کنه
   پول رو می تونید به نانوایی بدید
   بیشتر هم بدین اشکال نداره
   بله عود میشه

   1. آسمان می گوید

    ۱- ۲۰۰۰ تومن برای کل این هفت روزه؟؟؟؟؟؟

    ۲- زیارتگاهی در شهر ماست که ۷ تا فرزندان امام موسی کاظم (ع) در آنجا شهید و مدفون هستند. برای روز ۸ آنجا بروم باید برای هر ۷ تا امام زاده نماز زیارت جدا بخوانم درسته؟؟؟؟؟؟؟
    ۳- یک روز قبل از شروع ختم توبه نامه بخونم درسته؟؟؟؟؟؟

    1. admin site می گوید

     ۱- بله کافیه
     ۲ بله
     ۳بله

 49. محرم می گوید

  سلام ببخشید اگر ندانسته یکمی از بستنی بخوریم حکمش چیه؟ ختممون باطل میشه؟
  ممنون میشم زودتر جواب بدین.

  1. admin site می گوید

   بستنی؟

 50. مریم می گوید

  سلام استاد
  سوال ۳من دعا وایه قرآنی بود بد تایپ شد من متوجه نشدم.
  ممنون

 51. مریم می گوید

  سلام استاد
  من چندسوال درباره هفت موکل دارم
  ۱٫درموقع غسل چه نیتی بکنیم.
  ۲٫آیا با چاقوداخل اتاق روی فرش میشه مندل کشید. آخه ما تو آپارتمان زندگی میکنیم.
  ۳٫درموقع کشیدن مندل چه دعا ویا ایه قرنی باید بگیم واندازه این دایره چقدرباید باشه..
  ۴٫بعداز خوندن اون دعا برای خارج شدن از مندل باید باز دعایی بخونیم، بیایم بیرون.
  ۵٫وسوال اخر ایا قبل ایجاد مندل باید دعای انصراف عمار مکانخواند یااحتیاجینیس.
  ممنون از لططون وببخشید ایقدرسوال کردم. چون میخوام دقیق انجام بدم

  1. admin site می گوید

   نیت غسل برای همین ختمی هست که می گیرید.لازم نیست حتما خراش بندازید روی فرش یا سرامیک فرضی بکشید خیلی اروم
   دقیقا عین دستور عمل کنید کمتر بیشترش نکنید

 52. مریم می گوید

  سلام استاد
  ببخشید چرا جواب نمیدین، خیلی دوس دارم جواب سوالامو بدونم.

  1. admin site می گوید

   جواب چی؟سوال رو دومرتبه بنویس

 53. حنان می گوید

  من دوست دارم انحام بدم اما میترسم دچار مشکل بشم یا ولرد بدنم بشن یا … لطفا راهنمایی کنید انجام بدم ضرر ندارن آسیب نمیرسن آیا هرکسی میتونه این ختم انجام بده منظورم ما که از اینطور مسائل آگاهی نداریم بهمون ضرر نمیرسونن چون شنیدم خطر داره انجام این نوع ختم ها.

  1. admin site می گوید

   اگر ترس یا شک دارید انجام ندید

 54. محمد می گوید

  سلام ،
  اگه فتوا مرجع تقلید مون این باشه که ،فردی که روزه قضا داره نمیتونه روزه مستحبی بگیره ،
  فردی که روزه قضا داره میتونه این ختم که نیاز به روزه داره رو انجام بده ؟
  ممنون

  1. admin site می گوید

   این مورد مستحبی حساب نمیشه. مستحب زمانیه که شما همنطوری بر حسب علاقه چند روزی یا ماهی چند روز رو قصد کنی روزه بگیرید

 55. یه اشنا می گوید

  باسلام
  ببخشید زیاد سوال میپرسم قبلا این سوال رو احتمال میدم جواب داده باشین ولی کلی نظر هست تو سایت نمیدونم کجا دنبالش بگردم من ذکر یا مطالب رو ازسایتتون در دفتری یادداشت میکردم الان فهمیدم کار درستی نبوده ممکنه مشگل ایجاد کنه. اقای اذر عزیز به حرمت ماه مرم جواب کاملی بدید الان اون نوشته ها رو ببرم بندازم دریا مشکل حل میشه یا اول در ظرفی سرکه بریزم و ایات و ذکرها رو توش بزنم در بیارم و بریزم تو دریا و بعد مشکل برطرف میشه مدت زمان برطرف شدن چند روز است؟

  1. admin site می گوید

   یاداشت ذکر اشکالی نداره چون هنوز مورد استفاده قرار نگرفته

 56. سکینه می گوید

  سلام استاد یعنی ما ک از ۵شنبه شروع کردیم دیگه قبول نیست استاد خواستیم ببینیم اول باید ذکر را بگیم بعد خط فرضی را بکشیم یا خط فرضی باید کشیده شه همون داخلش ذکرا را بگیم

  همون عود خالی کافیه یا باید حتما بخور همراهش باشه چون ما اصلا نمیدونیم بخور چیه منظورتون چیه

  1. admin site می گوید

   می تونی اون ه روز رو بذاری به حساب روزه های قضا اشکالی نداره

 57. طاهره می گوید

  با سلام، ببخشید امروز با تغییر ساعت، نرم افزار متا پرو هم تغییر ساعت اعمال می کند

  1. admin site می گوید

   بله

 58. یه اشنا می گوید

  باسلام
  اگرباطل السحرعمری روی پوست اهو راتهیه کنیم تمام السحر ودعاها واگرلوح گمشده ای داشته باشیم باطل میکنید ؟

  1. admin site می گوید

   اگر اونقدر قوی باشه که نیاز باشه یه باطل السحر قوی تر بگیرید ممکنه این نوع تا ۸۰ درصد رو باطل کنه

 59. مهدی می گوید

  با عرض سلام خدمت شما،استاد لطفا ج سوالام را به ترتیب بدهید؛-متشکرم
  ۱- خوندن ذکر بهترین زمان بعد از نماز صبح خوبه؟
  ۲-نیتم درسته برای روزه گرفتن هفت روز، یکبار اولین روزی که میخوام روزه بگیرم قبل از اذان صبح میگم:((نیت میکنم هفت روز روزه میگیرم جهت مسخر و مرید کردن هفت موکل این ختم))استاد نیتم درسته؟آیا یکبار نیت کنم واسه هفت روز کافیه؟یا باید هر روز نیت کنم ؟
  ۳-استاد ما ختم را تموم کردیم مثلا،حالا چه موقع باید حاجت بخوام ازشون؟
  ۴-استاد اگه دوباره بعدها حاجتی داشتیم چگونه دعوتشون کنیم تا حاجتمان را خدمتشون ارائه بدیم؟
  ۵-استاد حاجتم چنتاس،میتونم همشونو یکجا درخواست کنم؟

  1. admin site می گوید

   نیت که مشخصه شما می دونی برای چی داری روزه می گیری همون ببعد از نماز صبحم خوبه برای اذکار
   شما اول باید ختم رو انجام بدی اگر درست باشه هر وقت مطلبی داری درخواست کن

 60. مهدي می گوید

  سلام بر شما ؛ فرمودید روز رو تصحیح کردید اما من هرچقدر حساب کردم از فردا جمعه اول محرم تا هفت روز روزه گرفتن روزه آخر به روز پنجشنبه ختم خواهد شد آیا اینکه به رو چهار شنبه ختم نمیشود مشکلی در ختم ایجاد نمیکند !؟
  درو واقع تصور میکنم باید از پنجشنبه دو هفته آینده این ختم رو شروع کرد که به روز های تاسوعا و عاشورا هم برخورد نکنه
  در صورتی که عرایضم اشتباه است تصحیح بفرمایید
  با تشکر

  1. admin site می گوید

   نه مشکلی نیست

 61. مریم می گوید

  سلام خدمت استاد
  من چند تا سوال داشتم ۱٫موقع کشیدن مندل چه چیزی بخونیم تا ایجاد حصاربشه
  ۲٫ایا تواتاق خواب روی فرش میشه واین دایره اندازه طولش جقدر باید باشه.
  ۳٫وموقع بیر
  ون ااومدن بعد از اتمام ذکر چه دعایی باید بگیم تااز این حصار بیرون بیایم
  ببخشد این قدر سوال کردم چون درباره مندلا چیز زیادی نمیدونم.
  وموقع غسل نیتشو چی بگیم

  1. admin site می گوید

   قبل از شروع ذکر یه خط فرضی دور خودتون بکشید لازم نیست خیلی عمیق باشه یا خراشی بندازید حالا روی فرش یا موزاییک ذکر برای خروج و ورود لازم نیست

 62. سید جواد می گوید

  سلام استاد .دراینکه هرروز از روزهتی خدا دارای خواصیه کسی شک نداره .اما از طریقی خوندم جایی که پایان هر ختم باید روزهای طاق یعنی یکشنبه سه شنبه پنج شنبه باشه که اثر تمام داشته باشه واینکه حتما کسی از شمانتیجه گرفتن پس لطفا راهنمایی کنید.یاعلی

  1. admin site می گوید

   شما اگر از جمعه شروع کرده باشی ۵شنبه تموم میشه

 63. arsamhoseini می گوید

  سلام آذر این ختم هفت روزه آیا باید همان اول محرم شروع کرد یا میشه هفته های بعد هم انجامش داد
  ما باید روز پنجشنبه شروع به ختم کنیم که آخرش به چهار شنبه ختم بشه درسته لطفا دقیقتر جواب ممنون از زحمات شما

  1. admin site می گوید

   توی دستورش همه چی رو توضیح داده

 64. فرانک می گوید

  سلام مرغ میتونیم بخوریم؟

  1. admin site می گوید

   بله

 65. جواد می گوید

  سلام ذکر ایام محرم رو اگر ممکنه دوباره بنویسید. عذرخواهی میکنم چون جای دیگه کلمه اول رو بدون الف دیده بودم

  1. admin site می گوید

   یه اللهم هست و یه یا زاکی کدومش منظورتونه؟

 66. یه اشنا می گوید

  سلام

 67. حدیث می گوید

  سلام.وقتی موکل ها رو تسخیر کردیم به امیدخدا چطور میشه ازشون چیزی درخواست کرد که انجام بدن واسمون؟

  1. admin site می گوید

   درخواست می کنید مثل همیشه

 68. smaeil می گوید

  توبه نامه هم بایدشب پنجشنبه بخونیم یااذان صبح شروع ختم؟

  1. admin site می گوید

   قبل از شروع باید بخونید

 69. smaeil می گوید

  ۱-غسل کردن هرروزقبل ازاذان صبحه یادرطول روز هم میشه
  ۲-میشه بجای فقیربندازیم صندوق صدقات
  ۳-کلمه رافه توی ذکر “ه” هست یا”ت” چون اخرش تنوین داره

  1. admin site می گوید

   آفَهٍ کپی خود کلمست
   غسل سعی کنید قبل از هر ذکری باشه . یعنی وقتی اعمال رو انجام میدید غسل کرده باشید

 70. خدیجه می گوید

  من جای مشخصی زندگی نمیکنم و جای خلوتی رو ندارم که بتونم بشینم و ذکر رو انجام بدم.میتونم هرروز ساعت مشخصی برم مسجد و ذکر رو بگم؟

  1. admin site می گوید

   بله میشه

 71. خدیجه می گوید

  توضیحاتتون خیلی خلاصه هست.خواهش میکنم بگید تاریخش رو تصحیح کردیم یعنی چی؟تاریخ چی رو تصحیح کردید؟ما که امروز همگی روزه رو گرفتیم.یعنی امروز جزء اون هفت روز حساب نمیشه یا اینکه درسته؟

  1. admin site می گوید

   یعنی جمعه اول ماه قمریه نه ۵ شنبه

 72. مینا می گوید

  سلام من امروز نیت کردم و روزه گرفتم که ختم رو انجام بدم ولی فردا اول محرم هست.درست شروع کردم؟

  1. admin site می گوید

   امروز رو قضای روزه هاتون در نظر بگیرید

 73. seyed می گوید

  سلام
  شما که میگید از همین فردا شروع کنیم خوب فردا که میشه جمعه و اگر بخواهیم ۷ روز تمام بشه آخرش میفتد به پنج شنبه که
  ۱-جمعه ۲-شنبه ۳-یکشنبه ۴-دوشنبه ۵-سه شنبه ۶-چهارشنبه و ۷-پنج شنبه
  حالا چی میشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  بنظرم باید از پنج شنبه شروع میکردیم

  1. admin site می گوید

   اگر دستورش رو بخونید متوجه می شید روزهای دیگه هم میشه باشه ولی این روزها اثرش بشتره

 74. seyed می گوید

  با سلام
  دعای توبه این ختم منظورتان همان دعای سی و یکم صحیفه سجادیه است یا دعای دوازدهم ؟
  نیت این هفت روز به چه شکلی است مثلا گفته شود ” نیت میکنم ۷ روز روزه بگیرم برای این ختم غربت الله یا نه طوری دیگریست؟
  این حصار بصورت فرضی باید باشد یا نه باید حصار اثر داشته باشد چون اگثر آپارتمان نشین هستند نمیتوان روی سرامیک کف خونه با چاقو خط انداخت؟؟
  این ۲ هزارتومان که باید بدهیم به نانوا برای ۴ قرص نان به چه نیتی باشد و آیا نانوا به هرکه بدهد قبول است یا نه باید به مستمند بدهد؟
  شرایط و نشانه های موکل دار شدن حالا بعد از ۷ روز چطوری متوجه بشیم که موکل دار شدیم یا نشدیم و اگر شدیم نشانه اش چیست و اگر نشده ایم نشانه اش چیست و باید چیکار کنیم
  ممنونم

  1. admin site می گوید

   بله همونه
   نیت رو خودتون می دونید برای چی هست
   ازم نیست خط بندازید برای حصار فقط بکشید
   به نیت ختموتن باشه
   بعدش اگر درست انجام داده باشید کم کم اثرش رو می بینید

 75. سید احمد می گوید

  سلام من تازه امروز صبح تصمیم گرفتم این ختم رو انجام بدم ولی صبح یک لیوان خاکشیر خورده بودم ولی از وقتی تصمیم گرفتم هیچی نخوردم روزه ام رو ادامه بدم و تا چهارشنبه ختم رو ادامه بدم یا ازپنج شنبه هفته اینده شروع کنم

  1. admin site می گوید

   تصحیح کردیم جمعه اول محرم هست

   1. محمود می گوید

    با سلام
    من ختم ۷ روزه رو از امروز پنجشنبه ۳۰ ذی الحجه شروع کردم.
    میتونم ادامه بدم یا باید تمام روزها داخل ماه محرم باشه؟

    تشکر

    1. admin site می گوید

     توضیح خود ختم رو بخونید متوجه می شید روزهای دیگه هم میشه ولی این روزها اثرش بیشتر هست

     1. محمود می گوید

      سلام
      میشه ایت ختم که تموم شد چند روز بعد دوباره تکرار کرد؟

     2. admin site می گوید

      نه به این زودی

 76. اشک می گوید

  سلام استاد من برای بررسی مشکلم کجا باید فرم پر کنم تا نتیجه بگیرم تازه این سایت رو دیدم اطلاعی ندارم میشه راهنمایی کنید ؟

  1. admin site می گوید

   http://4soq.ir/onlinemoaine# این لینک فرم بررسی هست

 77. سمیرا می گوید

  سلام استاد ممنونم بابت وقتی که برای پاسخگویی میزارین ان شاالله عاقبت بخیر بشین. چند تا سوال داشتم ازتون
  ۱_ بستگی از چی بوجود میاد؟
  ۲_ باطل سحر میتونه دعای دفع همزاد رو هم باطل کنه؟
  ۳_ دعاهایی که قبلا خودمون نوشتیم بعدا انداختیم تو آب اما مطمئن نیستیم که حرکت میکرد یا نه چون آب دریاچه مصنوعی بود دعاها رو باطل میکنه؟ و چند روز میکشه دعاها باطل بشن؟؟

  1. admin site می گوید

   بستگی از خیلی چیزا بوجود میاد. ممکنه اعمال خودمون باشه یا چشم و سخن مردم یا سحر و طلسم.اب باید روان باشه ولی اگر اونقدر اب هست که بشه کارکرد روان رو داشته باشه مثلا دریاچه ارومیه یا یه چیزی شبیه این بازم درسته ۷ تا ۴۰ روز طول می کشه

   1. سمیرا می گوید

    ممنونم ازتون ولی سوال دومم رو جواب ندادین
    باطل سحر میتونه دعای دفع همزاد رو باطل کنه؟؟

    1. سمیرا می گوید

     و یه سوال دیگه این که برای باطل کردن دعاها روان اب کافیه؟؟ یا دعایی هم باید براش خوند؟؟

     1. admin site می گوید

      همون کافیه

    2. admin site می گوید

     اگر نویسنده هر دو یک نفر باشه خیر

 78. طلوع می گوید

  من نیت روزه امروز کردم و روزه ام ولی توبه نام هنوز نخوندم یادن رفته بود میشه الان بخونم

  1. admin site می گوید

   از فردا شروع کن

 79. بابک می گوید

  سلام استاد درود برشما اگه اجازه بفرمایید میخواستم کانال تلگرام شمارو تو اینستاگرام معرفی کنم تا کسانی هم آشنایی ندارن با کانال شما فیض ببرن از نسخه های شما استاد گرامی تا مشکلاتشون حل بشه خواستم ازشما اجازه بگیرم تا در صورت اجازه دادن این کارو انجام بدم ،اجازه دارم؟

 80. ويدا می گوید

  سلام خسته نباشید
  من تعویض اسم شناسنامه انجام دادم ، بعدش باید حضورى خدمت میرسیدم لطف میکنید بگید کى بیام ؟

  1. admin site می گوید

   https://telegram.me/team_inapplyبخش پشتیبانی هماهنگ کنید

   1. ويدا می گوید

    این لینک رو میزنم وارد نمیشه چرا ؟

    1. admin site می گوید

     نتتون مشکل داره شاید

 81. م می گوید

  سلام استاد من این ختم ۷ روزه رو از امروز صبح شروع کروم ولی ذکر رو اشتباهی اضافی گفتم یعنی ۱۵۰۱ .می تونم بعداز ظهر از اول بگم یا کلا ختم خراب شده؟

  1. admin site می گوید

   میشه بخونید

 82. زارعان می گوید

  سلام
  اگر از روز جمعه که اول محرمه روزه بگیریم روز ششم میشه چهارشنبه و روز هفتم میشه پنج شنبه . پس یعنی نمیشه از اول محرم روزه گرفت؟؟؟
  اخه پنج شنبه ۳۰ ذی الحجه هست و جمعه اول محرمه

  1. admin site می گوید

   این مورد تصحیح شده

   1. امیر می گوید

    با سلام
    در خصوص این ختم اینکه میفرمایید تصحیح شده یعنی چی؟فردا جمعه اول محرم و روز هقتم چهارشنبه نمیشه!!!
    منظور از تصحیح چیه؟ ممنون

    1. admin site می گوید

     یعنی تاریخش رو درست کردیم

 83. محمد می گوید

  با عرض سلام و خسته نباشید،اگر از عود و بخور استفاده نکنیم اشکالی داره؟ اخه این بخوری رو که گفته شده ندارم و امکانش نیست که بتونم تهیه اش کنم.اگر به جای این بخور از یه بخور دیگه استفاده کنیم چی؟امکانش هست؟

  1. admin site می گوید

   عطاری ها دارن

   1. محمد می گوید

    من امکانشو ندارم که به عطاری بروم. در اینصورت میتونم بدون بخور ذکر بگم؟

    1. admin site می گوید

     لااقل از عطر استفاده کنید

 84. موسوی می گوید

  با سلام
  میخواستم مطلبی بگم اونم اینکه چرا صفحات رو طوری تنظیم نمیکنید که بشه کپی برداریم در جایی بنویسیم که موقع خواندن استفاده کنیم. مثل آیت الکرسی مغربی؟ لطفاً یا در تلگرام اذکار رو کامل بزارید یا در اینجا که بشه یادداشت برداریم استفاده کنیم و شمام در ثوابش شریک باشید ان شاالله.
  با تشکر

  1. موسوی می گوید

   با سلام
   من سوالی کردم که متاسفانه جوابش رو ندادید. منتظرم جواب بگیرم ان شاالله.

   1. admin site می گوید

    چی بود سوالتون؟

    1. موسوی می گوید

     بالاتر نوشته بودم چرا ذکر رو در تلگرام نمیزارید کاملش رو؟ و یا اینجا جوری باشه بتونیم کپی کنیم یادداشت بزاریم جایی موقع خوندن استفاده کنیم. اصلا از سایت نمیشه کپی بگیریم از ذکرها، سطرها هم طولانی هست عکس هم نمیشه گرفت. لطفاً کاری کنید یا از اینجا بشه کپی گرفت یا در تلگرام کامل ذکر رو بزارید. من میخواستم یس مغربی رو کپی بگیرم نشد.

     1. admin site می گوید

      قبلا این قابلیتبود ولی به دلایلی برداشته شده

 85. حسین می گوید

  سلام استاد،اگر کسی بعد از شروع،نتواند ختم را ادامه دهد و ختم را نصفه کاره و ناتمام ترک کند مشکلی پیش خواهد امد؟ با تشکر

  1. admin site می گوید

   باید ۳ بار بگوید انصرف به حق محمد و ال محمد

 86. پوریا می گوید

  با عرض سلام و خسته نباشید خدمت استاد عزیز،میخواستم بپرسم که ایا خوردن پیاز خورد شده‌ای که با غذا پخته شده باشد (پیاز تفت داده شده با گوشت سفید) مثل سوپ مرغ اشکال ایجاد میکند؟ خوردن سویا چطور؟(اخر خیلی شبیه گوشت قرمز است) با تشکر فراوان از شما.

  1. admin site می گوید

   محض احتیاط نخورید ولی سویا چون گوشت نداره موردی نداره

 87. محرم می گوید

  سلام ببخشید در رابطه با همین هفت موکل میشه تخم مرغ مصرف کرد. چون بالا ننوشته بودین میپرسم.

  1. admin site می گوید

   بله میشه

 88. درسا می گوید

  با سلام و تشکر از پاسختون
  من تمام دستور ختم رو متوجه شدم وخیلی علاقمند هستم که انجام بدم ولی متاسفانه روز هشتم رفتن به امامزاده رو نمیتونم انجام بدم ایا میشه به نیت امام زاده صالح ١٢ رکعت نماز رو منزل بخونم وچند ماه دیگه که امامزاده رفتم ادا کنم نذرم را؟ ایا اثر میکنه ؟
  با سپاس

  1. admin site می گوید

   خیر نمیشه

 89. HAMED می گوید

  با سلام ۳پرسش داشتم: اول اینکه این روزه ها از روز اول محرم
  باید شروع بشه؟ که اول محرم روز جمعه می افته و اینکه چهارشنبه باید روزه باشیم یا نه؟
  دوم آیا در موقع ترک حیوانی آمیزش با همسر نیز منع می شود؟
  سوم آیا پس از هر ختم یکبار دایره می کشیم دور خودمون یا پس از اتمام ذکر یکبار؟ ممنون از مطالب مفیدتون اجرتون با سیدالشهدا

  1. admin site می گوید

   لطف کنید دستور رو چند بار بخونید

 90. سارا می گوید

  با سلام در جواب فرم بررسی به من گفته ده که در روز چهارشنبه در مقداری آب و کافور آیه ۳۳ سوره الرحمن و چهار قل را به تعداد مشخص بخونم و غسل کنیم
  ۱٫ همان روز باید غسل کنیم
  ۲ِ . زکات این عمل چی هست
  ۳ . در چه ساعتی بهتر است سوره ها رابه آب و کافور بخوانیم
  ۴٫ در چه سا عتی بهتر است غسل کنیم
  ممنون از شما

  1. admin site می گوید

   همون ۴ شنبه غسل کنید ساعتش مهم نیست فقط بعد از غروب افتاب نباشه . ذکاتم نداره

 91. smaeil می گوید

  من نظرات روخوندم یه جااشتباه شده
  ۱-فردا پنجشنبه که ۳۰ ذی حجه هست.وپنجشنبه بعدی هم که میخوره به تاسوعا که میگید روزه حرامه پس باید ازپنجشنبه چهاردم محرم شروع کنیم تاروز هفتم بیفته توچهاشنبه درسته؟
  ۲-مگه شمانمیگیدتسخیرموکل (نه احضار)حرامه وهرکی اونها روتشخیرکنه بالاخره اونها یه روزی انتقام میگیرن؟

  1. admin site می گوید

   این مورد تصحیح شده
   مسخر کردن به معنی اینکه به امر شما در بیاد نیست اینجا

 92. معصومه می گوید

  سلام استاداگه ما این کارهاروانجام بدیم واین هفت موکل مریدمابشن مثلا چه کارهایی میتونن برای ما انجام بدن

  1. admin site می گوید

   و آنچه فرمان دهید(البته کاملا مشروعه) آنها اطاعت کنند بشرط آنکه در این ایام از جمیع معاصی(گناه) اجتناب کنید و ترک حیوانی نماید.(گوشت قرمز و شیر و ماست و پنیر البته در این هفت روز) و همچنین سیر و پیاز هم در این هفت روز نخورید.

 93. ندا می گوید

  استاد اگر روز ماه قمری ک ب دنیا اومدی یعننی تاریخ قمری تولدت تو شناسنامه جز یکی از روزای نحس طالعت باشه اونوقت باید چیکار کرد؟یعنی تو متا ک میزنی اسمت رو مادرت و برات چندتا روز نحس میاره روز تولدتم یکی از روزای نحس باشه

  1. admin site می گوید

   شما صدقه و قربانی ایه الکرسی و یس رو زیاد انجام بدید

 94. سارا می گوید

  سلام و با تشکر از شما من ذکر سالانه رو از نرم افزار متا سفارش دادم یکی از اذکاری که برای من اومد ذکر المدثر هست که فکر می کنم اشتیاه هست و از اسماءالله نیست

  1. admin site می گوید

   ذکر رو از طریق قرانی برای شما در میارن . اشتباهی نمیشه ذکر شما اینه حالا چه نام الهی باشه چه چیز دیگه

 95. شهناز می گوید

  سلام استاد خسته نباشید برای من که فرمودید تمام دعاها وذکر ها برعکس عمل میکنه همه رو باطل کنم حتی لوح بسم ا…رو سمباده کشیدم الان دیگهجرات نمیکنم ذکری شروع کنم کاری انجام بدم یا اعمالی چه کنم به نظرتون این اعمال رو که گفتید انجام بدم منظورم هفت موکل ،،،دیگه جرات نمیکنم نزدیک هیچ دعا وذکری بشم چون واقعا همه چیزمو از دست دادم

 96. تورج می گوید

  باسلام
  در سن ۴۰ سالگی واسه داییم رفتیم خاستگاری به اسرار خودش همه هم راضی بودن الان میگه که من شرایط ازدواجو ندارم دختره فعلا نشونه باشه تا من برم ی استان دیگه زندگی کنم بعدبیام ببرمش.
  حالا ما باید چیکار کنیم

  1. admin site می گوید

   جواب داده شد

 97. معصومه می گوید

  سلام وقتتون بخیر
  در مورد این روزه هایی که فرمودید باید گرفته بشه حتما باید در هفته اول محرم باشه اگر در هفته های بعدی باشه اشکال داره
  ممنون از شما بابت مطالبی که قرار میدهید

  1. admin site می گوید

   هر ۵شنبه میتونه شروع کنه فقط روز عاشورا و تاسوعا روزه گرفتن گناهه نباید روزه داشت و یکی هم در هفته آخر ماه قمری هم نباید این ختم را انجام داد ولی قوی ترین زمانش از همین فرداست اول محرم

 98. میث می گوید

  با سلام برای دایی ام رفتیم خاستگاری تو ۴۰ سالگی به پیشنهاد خودش حالا وسط کار میگه نه من حالا قصد ازدواج ندارم فعلا چند سال دختره نشونه باشه چون من دلم میخاد برم یه استان دیگه زندگی کنم فعلا شرایط ندارم تا شرایطم جور شه. حالا ما چیکار کنیم؟

  1. admin site می گوید

   براش فرم بررسی پر کنید۴soq.ir/onlinemoaine#

   1. میث می گوید

    با سلام میخام واسه دایی ام فرم برسی پرکنم تو قسمت توضیحات مشکل رو از زبان کی بنویسم؟یعنی بیان کنم که دارم واسه یکی دیگه پر میکنم؟
    من این ختم ۷ روزه رو از ۳۰ ذی الحجه شروع کردم درسته؟

    1. admin site می گوید

     از زبان خودت ولی نام و نام مادر داییت باشه

 99. مهدی می گوید

  با سلام تو ج فرم اومده که من ذکر یا فتاح رو رو حریر سفید بنویسم. با چی بنویسم و زمان و روز و شرایط؟

  1. admin site می گوید

   با خوکار ابی اول ماه به شرطی که روز نحس نباشه

   1. مهدی می گوید

    اول محرم روز نحس بوده؟

    1. admin site می گوید

     بله

     1. مهدی می گوید

      من یا فتاح رو دقیقا کی بنویسم؟

     2. admin site می گوید

      برای چه موردی؟حضور ذهن ندارم

     3. مهدی می گوید

      جهت گشایش کار. اونی رو که اول محرم نوشتم حالا چیکار کنم؟

     4. admin site می گوید

      باز کن سرکه بزن بنداز اب روان

     5. مهدی می گوید

      ساعت خوب و روز جدید رو میشه بهم بگن برا نوشتن یا فناح جهت گشایش؟

     6. admin site می گوید

      روز و ساعتش نحس و اواخر ماه نباشه

 100. ندا می گوید

  خسته نباشید.در رابطه با سوره زلزال ک برای دو نفر خونده میشه،اگر نام طرف و مادر کسی ک وارد رابطه با طرف خودمون رو شده ندونیم ولی نیت کنیم با هرکسی در ارتباط هست درسته عمل میکنه؟

  1. admin site می گوید

   خیر

 101. سمیرا می گوید

  استاد تو بررسی فرمم فرمودین که اون آقایی رو که من دوست دارم اگه باهاش ازدواج کنم طبق دستور قران ازدواج موفقی نخواهد بود من اسم مادرشون رو نمیدونستم و فقط اسم خودشون با شهری که توش زندگی میکنیم رو گفتم اسمهای مشابه اون اقا تو شهر من زیادن. ممکنه اشتباهی رخ بده؟؟؟

  1. admin site می گوید

   خیر. در مواردی برای موکل لازم نیست اسم مادر رو بگی!!

   1. سمیرا می گوید

    اخه قبلا بهم گفته بودین ک در مورد علاقه شما با این پسر قران ما رو منع کرده و نمیتونیم کمکی به شما بکنیم. پس این چی؟؟

    1. admin site می گوید

     هر دفعه ای که شما سوال از فرمتون دارید بهتره از طریق ایمیل و ریپلبی روی همون جواب فرم باشه تا بتونم از روی اون جواب بدم
     شما هر دفعه یک سوالی می پرسید که زمینه سوال رو هم نمی گید منم طبق سوال جواب میدم

     1. سمیرا می گوید

      من این سوالا رو تو ایمیلم ازتون پرسیدم اما جوابی دریافت نکردم

     2. admin site می گوید

      ایمیل با این محتوا دریافت نشده

 102. Nazil می گوید

  استاد اشکال نداره ب مادرم جریانو بگم؟چون باید دخترمو بگیره واسم کوچیکه

  1. admin site می گوید

   نه نداره

 103. Bahman می گوید

  سلام استاد خسته نباشید من فرم شفادرمانی پر کرده بودم و جواب داده شده که شما باید حضوری تشریف بیارین. من هم سوالم رو فرستادم که چرا باید حضوری بیام خدمتتون گفتن اینو خود استاد میدونه من هم نمی تونم بیام من چرا باید حضوری بیام لطفا جواب بدید.خیلی ممنون

  1. admin site می گوید

   اگر براتون امکان داره بیاید اگر نداره هم که دیگه پرسیدن نداره .مشکل شما با یه بار دوبار فرم پر کردن حل نمیشه. معمولا برای بیماری حضوری بهتر جواب میده

 104. اشک می گوید

  سلام استاد خسته نباشید این ختمی که در ماه محرم باید انجام بشه شرایطش چگونه است میشه کامل بگید میخوام انجام بدم؟

  1. admin site می گوید

   شرایطش رو در دستورش نوشته مطالعه کنید چند بار متوجه می شید

 105. سارا می گوید

  سلام استاد میشه هفته اخر محرم این ذکر مسخر کردن هفت موکل رو انجام داد یا باید اوایل ماه محرم باشه ؟

  1. admin site می گوید

   هر ۵شنبه میتونه شروع کنه فقط روز عاشورا و تاسوعا روزه گرفتن گناهه نباید روزه داشت و یکی هم در هفته آخر ماه قمری هم نباید این ختم را انجام داد ولی قوی ترین زمانش از همین فرداست اول محرم

   1. سارا می گوید

    اخه من از فردا نمیتونم روزه بگیرم شرایطش نیست ، میخواستم بدونم حتما باید از اول محرم شروع شه یا اینکه تا اخر محرم فرصت دارم مثلا دو هفته دیگه روزى شروع کنم که اخرش چهارشنبه باشه

    1. admin site می گوید

     دیگه مشکل خودتونه که نمی تونید روزه بگیرید. هر ۵شنبه میتونه شروع کنه فقط روز عاشورا و تاسوعا روزه گرفتن گناهه نباید روزه داشت و یکی هم در هفته آخر ماه قمری هم نباید این ختم را انجام داد ولی قوی ترین زمانش از همین فرداست اول محرم

 106. زارعان می گوید

  سلام استاد
  من روزه قضا دارم اگه بخوام این اعمال رو لنجام بدم و هفت روز روزه بگیرم ایا این روزه ها به جای اون روزه های قضای من محسوب میشود؟؟؟

  1. admin site می گوید

   نه چون به نیت این کار هست

 107. س می گوید

  سلام استاد وقتتون به خیر
  ببخشید استاد در جواب فرم من آمده که از طرف شما باید دعای نور برای من نوشته بشه. با توجه به اینکه ماه محرم و صفر نزدیکه، نوشتن این دعا در ماه محرم و صفر خوب و خیر هست یا نه بهتره بزارم این دو ماه تموم بشه بعد شما این دعا رو برای من بنویسید؟
  با تشکر

  1. admin site می گوید

   شما اعمال رو انجام بدید به ما اطلاع بدید

   1. س می گوید

    من هیچ اعمالی فعلاً نباید انجام بدم .
    به من گفتین به هیچ دعایی نیاز ندارید فقط از طرف ما باید براتون دعای نور نوشته بشه و وقتی دعای نور رو شما نوشتید من باید تا ۴۰ روز آیه ۳۵ سوره نور را بخونم.
    سئوال من اینه: با توجه به اینکه ماه محرم و صفر در راه هست شما دعای نور رو می نویسید که سفارش کنم ؟ منظورم اینه که نوشتن دعا توسط شما در این دو ماه خوب و خیر است؟؟ یا صبر کنم محرم و صفر تموم بشه بعد سفارش دعا کنم؟

    1. admin site می گوید

     بله میشه

 108. محمود می گوید

  با سلام
  استاد عزیز لطفا به هر دو مورد سوالم جواب بفرمایید

  ۱- آیا در اتاقی که تصاویر و عکسهای خانوادگی و غیره هست میتوان این ذکر را انجام داد؟

  ۲- اگر چله ای در حال انجام داریم همزمان می توان این ذکر ۷ روزه را هم انجام داد؟

  تشکر

  1. admin site می گوید

   موردی نداره ولی اتاق باید پاک باشه
   می تونید انجام بدید

 109. زهرا می گوید

  ببخشید! فقط توی ماه محرم میشه این اعمال رو انجام داد. یا در ماههای دیگه هم میشه؟۱۱

  1. admin site می گوید

   هر ۵شنبه میتونه شروع کنه فقط روز عاشورا و تاسوعا روزه گرفتن گناهه نباید روزه داشت و یکی هم در هفته آخر ماه قمری هم نباید این ختم را انجام داد ولی قوی ترین زمانش از همین فرداست اول محرم

 110. تنها می گوید

  استاد ببخشینا من چند ساعته دارم کامنتای پستای قبلیتون رو میخونم فهمیدم که بیشتر باید توضیح بدم
  استاد من یه پسری رو دوست دارم ایشونم اوایل خیلی منو دوس داشتن ولی بعدا بهم گفتن ک منو نمیخوان من برای جلب محبتشون چند تا دعای جلب محبت خودم نوشتم مثل سوزاندن ۴۱ تا فلفل یا ۲۷ فلفل یا دعای جلب محبتی که با زعفران و گلاب مینویسن دعای جلب محبتی که به بازو میبندن اما اثری ندیدم بعد تو یکی از کانالها با یه آقای دعانویس اشنا شدم و بهم گفتن که طلسم جلب محبت روی مس برام مینویسن من حتی اسم مادر پسری رو که دوست داشتم نمیدونستم و ازم عکسش رو خواستن بعدا من بهشون گفتم که اون دعاها رو قبلا نوشتم و اون اقای دعا نویس گفتن ک این طوری طلسم عکس عمل میکنه و بدتر باعث دور شدن و نفرت طرف میشه .. راست میگفتن همون ادمی ک اگه دعوا میکردیم به چند ساعت نکشیده زنگ میزد الان یه ماه و نیمه ازش خبری نیست
  اون اقای دعا نوبس بهم گفتن که باید باطل سحر بگیرم اما مبلغ خیلی زیادی رو گفتن ک باید پرداخت کنم راستش منم اون همه پول ندارم
  چیکار کنم استاد همه دعاها رو ریختم تو اب چه جوری اون طلسمو باطل کنم ؟؟
  در ضمن طلسم دست من نیست قبل رسیدن برگشت پست زده بودن ولی گفتن که چون به اسمت زده شده باید باطل بشه

  1. admin site می گوید

   در جریان کاری که دیگران انجام می دن نیستن نمی تونم اظهار نظر کنم

   1. تنها می گوید

    من از شما راهنمایی خواستم بعد خدا تنها امیدم به شماست کمکم کنین لطفا

    1. admin site می گوید

     بابت چی؟

     1. تنها می گوید

      ۱_من چه جوری اون طلسم رو باطل کنم؟؟؟
      ۲_ اون دعاها برام سنگینی ایجاد میکنن؟؟

     2. admin site می گوید

      عرض کردم یه باطل السحر اتشی و یه پوست اهو بگیرید

 111. محمد می گوید

  سلام مشکلی نداره بعد از دهه اول باشه؟

  1. admin site می گوید

   هر ۵شنبه میتونه شروع کنه فقط روز عاشورا و تاسوعا روزه گرفتن گناهه نباید روزه داشت و یکی هم در هفته آخر ماه قمری هم نباید این ختم را انجام داد ولی قوی ترین زمانش از همین فرداست اول محرم

 112. حسین می گوید

  سلام استاد،ایا میشود که در این مدت گوشت مرغ و بوقلمون و تخم مرغ خورد؟

  1. admin site می گوید

   گوشت قرمز نباید بخورید

 113. درسا می گوید

  سلام استاد گرامی در مورد این ختم ایا هفت روز روزه معمولی هست یعنی ااز اذان صبح تا اذان مغرب وبعد افطار میشه کرد؟
  و دومین سوال من نه مسجد نه امام زاده نداریم که برم ١٢ رکعت نماز را بخونم میتونم خونه انجام بدم؟
  و سومین سوال اینکه هر شخص معمولی میتونه این ختم رو انجام بده؟
  از تمام زحماتتون سپاسگزارم

  1. admin site می گوید

   حتما طبق دستور باشه
   روزه هم که مثل همیشه هست
   هر کس معمولی می تونه انجام بده
   هر ۵شنبه میتونه شروع کنه فقط روز عاشورا و تاسوعا روزه گرفتن گناهه نباید روزه داشت و یکی هم در هفته آخر ماه قمری هم نباید این ختم را انجام داد ولی قوی ترین زمانش از همین فرداست اول محرم

 114. باران می گوید

  ترک حیوانی خیلی سخته اخه چه جور شیر و پیاز نخوریم ☹

  1. admin site می گوید

   هر که پر طاووس خواهد جور هندوستان هم کشد. تازه این راحت ترین مورد منع هست

 115. سکینه می گوید

  سلام استاد تو توضحیات درست مشخص نشده حتما اولین چهارشنبه ماه محرم باشه یا فرقی نمیکنه هرکدومش۸

  1. admin site می گوید

   هر ۵شنبه میتونه شروع کنه فقط روز عاشورا و تاسوعا روزه گرفتن گناهه نباید روزه داشت و یکی هم در هفته آخر ماه قمری هم نباید این ختم را انجام داد ولی قوی ترین زمانش از همین فرداست اول محرم

 116. Nazil می گوید

  سلام استاد
  من تو دوران شیردهی هستم دخترم یک سالشه آیا میتونم روزه بگیرم؟واینکه میتونم این جریان رو با مادرم در میون بذارم که کمکم کنه بدرستی اداب رو بجا بیارم؟
  از پنج شنبه همین هفته که اول محرمه میتونیم شروع کنیم؟

  1. admin site می گوید

   هر ۵شنبه میتونه شروع کنه فقط روز عاشورا و تاسوعا روزه گرفتن گناهه نباید روزه داشت و یکی هم در هفته آخر ماه قمری هم نباید این ختم را انجام داد ولی قوی ترین زمانش از همین فرداست اول محرم
   اگر برای بچتون مشکلی پیش نمیاد از نظر تغذیه ای می تونید

 117. مریم می گوید

  سلام استاد این ختم رو که هفت روز رو باید روزه باشیم در هفت روز اول بطوریکه که اخرین روزه روز چهارشنبه بیفته باید
  انجام داد یا اینکه تا اخر ماه طبق همون شرایط برای روزه اش می توان انجام داد

  1. admin site می گوید

   طی این هفت روز باید روزه باشید

 118. سمیرا می گوید

  استاد من سوالمو کاملتر میپرسم یه اقایی برام طلسم روی مس برای جلب محبت نوشته بودن بعدا گفتن چون دعا داشتی اثر این طلسم برعکس میشه باید باطل سحر بگیری. من زیاد به ایشون اعتماد ندارم. از شما کمک میخوام چه جوری این طلسم رو باطل کنم؟؟ با چه دعایی؟؟ در ضمن اون طلسم دست من نیست

  1. سمیرا می گوید

   راست میگفتن متاسفانه اون آقا خیلی بیشتر ازم دور شد کسی که اگه قهر میکردیم چند ساعت نگذشته بهم زنگ میزد الان سه ماهه ازم خبر نمیگیره

  2. admin site می گوید

   اگر حکاکی شده هست باید سنباتش بکشید . اگر هم نوشتنی هست باید باز کنی سرکه بزنی بندازی اب روان
   در ضمن ستاره اگر جفت نباشه دعا اثر نداره. هر جدائی هم دلیل دعا و سحر نیست. حالا اگر خیلی اصرار دارید یه باطل السحر اتشی و پوست اهو بگیرید

   1. سمیرا می گوید

    متاسفانه من اسم مادرشون رو نمیدونم که بتونم تشخیص بدم ستاره هامون جفتن یا نه

    1. admin site می گوید

     برای این منظور اسم مادر لازمه

 119. علیرضا می گوید

  سلام. معنی ذکر را می‌فرمائید؟

  1. admin site می گوید

   میشه دقیقا اینجا برای من کپیش کنی

 120. زهرا می گوید

  با سلام. از چه روزی باید این روزه رو گرفت؟

  1. admin site می گوید

   ابتدا یک بار توبه نامه از کتاب صحیفه سجادیه را بخوانید

   سپس هفت روز نیت روزه کنید برای این ختم و تا هفت روز باید روزه بگیرید طوری که آخرین روزه به چهارشنبه بیافتد(توجه داشته باشید که این روزه نه میشه کفارشو داد نه به نیابت کسی دیگه گرفته بشه یعنی حتما باید روزشو گرفت)

   همه روز غسل کنید و لباس پاکیزه بپوشید
   ترتیب کار رو دقیق گفته شما طی این ۷ روز باید روزه باشید

 121. سمیرا می گوید

  سلام استاد باطل اسحر دعای دفع همزاد رو باطل میکنه؟؟ من دعای دفع همزاد سفارش دادم میخواستم باطل السحرم بگیرم اثری بهش میزاره؟؟

  1. admin site می گوید

   اگر نویسنده یه نفر باشه خیر

 122. مریم می گوید

  سلام، فرمودین ۱۲ رکعت، یعنی نیت ۱۲ رکعت داشته باشیم که به یک سلام ختم میشه؟ ببخشید اگه حجابمون معمولی باشه هم جز گناه هایی محسوب میشه که موکلین برن از پیشمون بعد از ختم؟

  1. admin site می گوید

   خیر نیت ها دو رکعتی هست

 123. محمدرضا می گوید

  سلام استاد ارجمند ، میخواستم بدونم بعد از انجام اعمال ٫از کجا متوجه بشیم که این موکلان درخدمت ما هستند و به ما کمک مبکنند؟

  1. admin site می گوید

   کم کم متوجه یه سری تغییرات میشید
   معمولا هر کسی خودش بهتر متوجه میشه تا دیگران

 124. محبوب می گوید

  سلام وقتتون بخیر
  ببخشید میشه بگید هفت موکل یعنی چی؟
  آیا امکانش هست برای زیاد شدن اطلاعاتم در زمینه علوم ماوراءالطبیعه(موکل،همزاد و …) بهم کتاب معرفی کنید؟
  اگر مقدوره به ایمیلم ارسال کنید

  1. admin site می گوید

   کتای در زمینه علوم غریبه زیاده اما اگر میخاید اطلاعاتی داشته باشید از کتب و چله ها و ادعیه سایت ما می تونید استفاده کنید
   این ۷ موکل با ختم داده شده همراه شما یا پاسخگوی مشکلات شما خواهند بود متن رو بخونید متوجه می شید که این ختم برای چی هست

   1. محبوب می گوید

    ممنون از پاسخگوییتون

 125. h_rez76 می گوید

  استاد من مزاحمتون نمیشم خواهش میکنم بیاین تلگرام ایدیمم همین اسمم هست …. خواهش میکنم بخدا دارم به گناه کشیده میشم و زندگیم نابود شده خواهش ممنون منتظرتونم هر چی زودتر

  1. admin site می گوید

   برای مشکلات باید فرم بررسی پر کنیدhttp://4soq.ir/onlinemoaine#

 126. علیرضا می گوید

  سلام استاد. معنی ذکر بالا چیه؟

  1. admin site می گوید

   کدومش؟

 127. h_rez76 می گوید

  استاد من عاشق ی نفر شدم و بهم جواب منفی دادن و الان دو ماهه زندگیم از هم پاشیده و به گناه کشیده شدم…خواهش میکنم ی دعایی ی کاری بگین من انجام بدم بهش برسم هر کار بگین میکنم و هر چی بخواین میدم…ی راه حل بدید لطفا

  1. admin site می گوید

   فرم بررسی باید پر کنیدhttp://4soq.ir/onlinemoaine#

 128. بهناز می گوید

  کفاره روزه این هفت روز چقدر میشه ؟

  1. admin site می گوید

   باید روزه را حتما بگیرید

  2. admin site می گوید

   باید روزشو بگیرید

 129. لاله می گوید

  سلام،روزتون بخیر؛کسی که باردارهست میتونه این روانجام بده

  1. admin site می گوید

   انجام نده بهتره

 130. فافا می گوید

  سلام وقتتون بخیر.من نزدیک به ده سال هست که ماه رمضون ها روزه نگرفتم.آیا میشه روزه مستحب بگیرم و این ختم رو انجام بدم؟

  1. admin site می گوید

   دوست عزیز روزه واجب ربطی به این روزه مستحب نداره این ختم باید هفت روز روزه گرفته بشه شما چه قبلا روزه میگرفتید چه نه اگر شرایط اینم ختم رو دارید باید هفت روز رو روزه بگیرید

 131. طاهره می گوید

  کفاره روزه هر روز چند میشود؟

  1. admin site می گوید

   روزه باید گرفته بشه

 132. زهراجلالی پور می گوید

  سلام استاد کفاره ۷روز چقدرمیش وبه چه شخصی باید پرداخت کرد

 133. طلوع می گوید

  سلام
  میشه روزه های قضارو هم منظور کرد.کسی که روزه قضا داره نیت روزه قضا بکنه هفت روز
  با تشکر

  1. admin site می گوید

   منظورتون رو متوجه نشدم

 134. زهراجلالی پور می گوید

  سلام استاد وقت بخیر من روزه قضا دارم ایامیتونم این ختم انجام بدم. …منظورتون این هست توی ماه محرم روزه به هرچاشنبش باش مشکلی نداره یاباید به اولین چهرشنبه ختم بش باسپاس اگرداخل خورشت پیازداغ باش ختم باطل میش ….

  1. admin site می گوید

   جواب داده شده
   اصلا خورده نشن

 135. سارا می گوید

  سلام میشه لطفا جوابمو بدید برای خوندن پنجاه آیه از قرآن در زمان عادت ماهیانه باید چه کار کرد در ضمن کسی رو هم نداریم به جای ما اینکار رو بکنه ممنونم

  1. admin site می گوید

   نمی تونید بخونید در این حالت.

 136. طاهره می گوید

  باسلام اگر فردی برایش مقدور نباشد روزه بگیرد میتواند این ختم را انجام دهد

  1. admin site می گوید

   برای این ختم باید روزش گرفته بشه حتما

 137. محمد می گوید

  سلام وقت بخیر
  آیا این ذکر قابلیت عمومی شدن داره که هر کسی بتونه انجامش بده و آسیب نبینه؟
  و اینکه به نظر شما مندل کشیدن قائده و قواعد خاص نداره یا با چاقو کشیدن حافظت انجام میشه؟ ممنون از پاسختون

  1. admin site می گوید

   دوست عزیز این اذکار قرآنی هست.مگه جن میخواهید استخدام کنید؟؟
   اگر هم این طور متوجه شدید که این ختم برای استخدام جن هست کاملا اسشتباست در این سایت اصلا ما با جن سروکار نداریم و کسی رو هم تشویق به استخدام جن نمیکنیم
   بله با همان چاقو و به همان طریقی که گفتیم کفایت میکنه

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

متن دوم