اوقات شرعی به افق شهرها


موضوعات این اپلای
تبلیغات

‎‎

جدید ترین مطالب سایت
خانه » ادعیه و اذکار » ادعیه های متفرقه » ختمی جهت مسخر و مرید کردن هفت موکل در ماه محرم

ختمی جهت مسخر و مرید کردن هفت موکل در ماه محرم

ختمی جهت مسخر و مرید کردن هفت موکل در ماه محرم

مسخر و مرید کردن هفت موکل در ماه محرم

ختمی جهت مسخر و مرید کردن هفت موکل در ماه محرم

سلام به همه عزیزان و دوستان خوبم امیدوارم که این نسخه هایی که برای شما عزیزان در سایت این اپلای قرار میدیم مورد توجه شما قرار بگیره و گشایش در زندگی و کارتون ایجاد بشه.و هدف ما هم جز این چیز دیگری نیست

کم کم داریم به ماه محرم ,ماه دانشگاه حسینی نزدیک میشیم. خدایی اگه از این ماه بهره نبریم دیگه در هیچ ماه دیگری نمیتوانیم بهره مند بشیم.

اصحاب عاشورا همه هستی شان را به امام دادند و از دنیا بزرگتر و طالب حضرت حق و آخرت شدند. صراط و وجه را امام دیدند و گرد امام جمع شدند و هستی شان را با امام معامله کردند و در این معامله خود را بدهکار هم می­دانند و از این بالاتر شاید چیزی که در اصحاب عاشورا پیدا شده این است که در طی این مسیر آرام آرام حجاب ها از آنها برداشته شده به معرفت امام و محبت امام رسیدند و خود امام برایشان مطرح شد.

در اصحاب عاشورا بیش از بهشت خواهی و فرار از جهنم است و خود امام برایشان موضوعیت پیدا کرده ­است.

امام فوق بهشت است؛ چنانچه بهشت از نور سیدالشهداء آفریده شده تجلیات نور حضرت در مقامات بهشت هست. اصحاب در عاشورا به محبت امام رسیدند و سلوک آنها سلوک محبین است. سلوک اصحاب سیدالشهداء در مقام محبت و در وادی بلای سیدالشهداء واقع شده ­است. اگر کسی از محبین شد او را در وادی بلا می­برند. 

استادی می­گفت که ایمان وقتی خوب شد خدای متعال آدم را در گیره ایمان می گیرد و بعد به او سوهان می کشد، شما اگر بخواهید آهن را سوهان بکشید بین گیره می­گذارید والا در می رود. انسان هم وقتی جزء محبین شد، او را در وادی بلا می­برند. آنها چون در مقام محبت سیدالشهداء بودند در وادی بلای سیدالشهداء رفتند و حقیقت بلاء سید الشهداء را به اندازه ظرف خودشان چشیدند.

همه مقاماتی که می­بییند برای این است که جزو محبین و سالک با بلاء سیدالشهداء شدند. آنها وسعت و عظمت بلای سیدالشهداء را می فهمیدند و این خیلی امر مهمی است. 

زیارت عاشورا مناسک سلوک با بلاء سیدالشهداء است که از معرفت امام تا توجه به وسعت بلاء امام و تحول معرفتی که در انسان پیدا می­شود در این زیارت هست و این تحول معرفتی منجر به بصیرت نسبت به جبهه واسع دشمن در تاریخ و عالم می­شود؛ بعد انسان موضع گیری می­کند که از لعن تا برائت و سلم و حرب تا بقیه مقامات زیارت عاشورا است که مقامات سلوکی با بلاء است؛ که دنیایی آن «أللَّهُمَّ اجْعَلْ مَحْیَایَ مَحْیَا مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ مَمَاتِی مَمَاتَ مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّد» و آخرتی آن هم که در سجده قرب در آخر زیارت عاشورا ذکر شده­است. گمان من این است که اصحاب سیدالشهداء از دنیا بزرگ تر شدند؛ رو به امام آوردند و به معرفت و محبت رسیدند و با محبت امام وارد وادی بلای امام شدند و سلوکشان در بلای سیدالشهداء سلوک محبین بود.

حال اگر ما از این ماه بهره نبریم.در واقع بزرگترین ضرر عمران را کرده ایم.

شما در این ماه حتما زیارت عاشورا بخوانید و در حسینیه ها شرکت کنید و  از زندگی امام درس بگیرید.

در این پست من هم یک ختمی بسیار بسیار ارزشمند برای دوستان در نظر گرفتم که بهترین زمان این ختم در همین ماه محرم است.که خداوند متعال به برکت و حرمت سید الشهدا,  جواب ختمتان را خواهد داد.مشروط بر اینکه:

۱ – ترک نماز نکنید

۲ – ترگ گناه کنید

۳- حق الناس را رعایت کنید

این ختم که باید هفت روز طول بکشد و در این هفت روز هم روزه باید بگیرید.که بعد از اتمام ختم هفت موکل همین ذکر مرید و همراه شما خواهند بود تا لحظه مرگ(مشروط بر اینکه به گناه آلوده نشوید).هر چند شما این موکلین را نمیبینید. و اگر هم بخواهند خودشان را نشان دهندباید ذاکر بمانید و  ترک نماز نکنید.تا به مرور  چشم بصیرت را به شما دهند و خودشان را نشان دهند

و امام ختم:

ابتدا یک بار توبه نامه از کتاب صحیفه سجادیه را بخوانید

سپس هفت روز نیت روزه کنید برای این ختم و تا هفت روز باید روزه بگیرید طوری که آخرین روزه به چهارشنبه بیافتد(توجه داشته باشید که این روزه نه میشه کفارشو داد نه به نیابت کسی دیگه گرفته بشه یعنی حتما باید روزشو گرفت)

همه روز غسل کنید و لباس پاکیزه بپوشید

و در ساعت معین و مکان خلوت هر روز یک هزاروپنجاه و یک بار (۱۰۵۱ بار)این ذکر را بخوانید و در اطراف خود خطی بکشد (قبل از خوندن ذکر حصار بکشید با چاقو به صورت فرضی دایره دور خود بکشید)و بخور خوش بسوزانید (عنبر خوشبوی هندی که در بازار زیاد یافت میشود این روزها) چون روز آخر که چهارشنبه باشد از دعوت خارج شدید. هفت موکل مسخّر و مرید شما می شوند و آنچه فرمان دهید(البته کاملا مشروعه) آنها اطاعت کنند بشرط آنکه در این ایام از جمیع معاصی(گناه) اجتناب کنید و ترک حیوانی نماید.(گوشت قرمز و شیر و ماست و پنیر البته در این هفت روز) و همچنین سیر و پیاز هم در این هفت روز نخورید.

هر چند میتوانید در این هفت روز به سر کارتان روید و به امورات روزانه برسید.فقط سعی کنید که در این هفت روز دائم الوضو باشید

و نمازتان را سر وقت بخوانید.ودر این هفت روز , هر روز شکم یک فقیری را سیر کنید.و اگر نمیتوانید فقیر پیدا کنید مبلغ ۲هزار تومان به نانوایی بدهید و بگویید که ۴ قرص نان به نیتتان بیرون دهند.که این عمل را دوستان ما در روز زیاد انجام میدهند.

روز هشتم به امام زاده ای بروید و ابتدا ۱۲ رکعت نماز برای صاحب الزمان و دو رکعت نماز برای همان امام زاده و ۱۲ رکعت نماز برای امام حسین بخوانید و ۱۲۸ صلوات هم هدیه به سید الشهدا کنید.

فقط از آن روز به بعد دیگر خودتان را به گناه الوده نکنید و سعی کنید دائم الوضو باشید و نمازتان هم قضا نشود.

ذکر این است:

یَا زَاکِی الطَّاهِرُ مِنْ کُلِّ آفَهٍ بِقُدْسِهِ

 

ما را هم در دعاهای خود بی نسیب نکنید. اجرتان با سید الشهدا (ارادتمند حمید آذر)

 

 

****************************

با عضو شدن در کانال تلگرام ما هر روز از مطالب علوم عرفانی و ادعیه اذکار و همچنین از مطالب روز روانشناسی هیپنوتیزم و یوگا و موفقیت در گوشی خود در اختیار داشته باشید و در گوشی خود مطالعه کنید.

برای عضویت وارد لینک زیر شوید

http://telegram.me/success786

بعد از کلیک پنجره ای باز میشود و روی دکمه ok کلیک کنید و سپس وارد کانال ما میشوید در این صفحه در پایین صفحه روی دکمه join کلیک کنید تا برای همیشه عضو کانال ما شوید.

*****************************

 

ختمی جهت مسخر و مرید کردن هفت موکل در ماه محرم


مطالب مرتبط

دیدگاه های این نوشته

 1. فاطمه گفت:

  سلام ختم هفت موکل رو میشه در ماه هایی غیر از محرم انجام داد مثلا الان در ربیع الاول و ربیع الثانی؟

 2. سمیرا گفت:

  بیزحمت تلفظ این ایات رو پایینش بذارید خب. الان من موندم
  یا زاکی یا زَکی _(مِن کل افتم بقدسه ای ) بگم یا (من کل افت بقدسه)

 3. نیلوفر گفت:

  سلام استاد وقت بخیر
  بعد از ختم هفت موکل میشه ذکر همین ختم رو “یا ذاکی طاهر من کل آفه بقدسه ” هر روز بگیم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟//

 4. آرمین گفت:

  با عرض سلام
  ببخشید اگر کسی این ختم را شروع کند و روز دوم متوجه شود که اشتباهاتی کرده و ختم را بخواد قطع کنه که هفته بعد شروع کند آداب خاصی برای انصراف دارد؟؟
  اگر آداب انصراف دارد لطفا میشه توضیح بدید؟؟

 5. fardin گفت:

  سلام
  من مو به مو دستورات مربوط به ختم ۷ موکل را انجام دادم بعد از عاشورا از روز پنج شنبه ۱۳ مهر لغایت چهرشنبه ۱۹ مهر و روز پنج شنبه هم رفتم امامزاده ۲۶ رکعت نماز گفته شده را خوندم زکات را هم ۷ تا کلوچه با ۱۵ هزارتومان پول یکجا روز چهارشنبه دادم به یک فقیر ذکررا هم بعد از نماز و دعای صبح میخوندم ولی تا الان هیچ گونه تغییری در روند حل مشکلاتم بوجود نیامده میشه بفرمائید چرا و مشکل کجاست ؟ در ضمن آیا برای صدا کردنشون و کمک گرفتن از آنها باید ذکر خاصی را بگیم؟
  “” توجه از همه اعضای گروه تقاضا دارم هرکسی این ختم را برداشته تجربه خود را اعم از نتیجه گرفتن یا نتیجه نگرفتن به اشتراک بگذارد “” در همین قسمت دیدگاهها ممنون از همه

  • admin site گفت:

   قرار نیست یکدفعه جواب بگیرید در ضمن برای هر شخصی تجارب و زمان فرق می کنه ممکنه برای شما بعد از مثلا یک سال ذاکر بودن جواب بده ولی برای کسی دیگه همون هفته اول

 6. mehdi گفت:

  سلام استاد اینکه گفتید روزه و ترک حیوانی منظور از ترک حیوانی چیه فقط گوشت قرمز و لبنیات نخوریم یعنی میشه مرغ یا ماهی خورد یا نه ترک حیوانی کلا هیچ نوع گوشت حیوانی رو خورد لطفا راهنمایی بفرمایید ممنون

 7. لیلا گفت:

  سلام ببخشید یعنی چجوری بنام خودشون بخونیم بگیم ای هفت موکل؟
  درزمان عذرشرعی میتونیم ازشون کمک بخوایم؟؟

  • admin site گفت:

   می تونید به هر روشی که فکر می کنید درسته دعا کنید . ممکنه شما اصلا هم ازشون کمک نخاید ولی امداد غیبی بهتون بشه. در زمان عذر به هیچ وجه ذکر نگید

 8. smaeil گفت:

  سلام
  ۱-اینکه نمیشه در۷روز اخرانجام بدیم یعنی یک روزش هم نباید بیفته توهفت روزاخر درسته /یعنی این پنجشنبه که میشه۲۱ محرم اگه انجام بدیم ازروز شنبه میخوره به هفت روز اخریعنی باید بذاریم توماه بعدی ختم بگیریم درسته؟
  ۲_میشه توماه صفرهم گرفت یافقط محرم؟
  ۳-تواینترنت که جستجوکردم نوشته بود :
  یَا زَکِی الطَّاهِرُ واینجا گفته زاکی
  وکلمه “افه”رواخرش حرف “ت” به جای” ه” نوشته بود
  میشه بگید تلفظ درست اینها کدوم هست .یامنبع اصلی ومعتبرذکرروبگین خودمون جستجوکنیم

  • admin site گفت:

   میشه وی ماه صفر هم گرفت. زکی و زاکی هر دو موجودندن ولی اینجا زاکی کاربرد داره این مورد از منبعش گرفته شده. اینم ت گرد هست اگر دقت کنید

   • smaeil گفت:

    ۱-منم منظورم ت گردبود ولی اخرش نگفتین که کلمه افه روبا”ه” تلفظ کنیم یا”ت”گرد؟
    ۲-اگه امکانش نباشه صدقه روبه کسی بدیم یاازطریق نانوایی انجام ندیم.میشه انداخت صندوق صدقات؟
    ۳-یااینکه کل مبلغ هرروزروجمع کنیم روزاخربدیم فقیر اینجوری راحتتره .اینجوری میشه؟یاهرروز صدقه دادن دلیل خاصی داره؟

    • admin site گفت:

     آفَهٍ
     این سایز ۲۴ کپی کلمه هست. چی تلفظ میشه الان؟
     طبق دستورش ذکات رو بپردازید یا اینکه روزانه کنار بذارید یک جا پرداخت کنید

 9. مریم گفت:

  سلام استاد
  چندتا سوال دارم.
  ۱٫نماز۱۲ رکعتی به چه صورت خوانده شود
  ۲٫بعدازپایان ختم باید ذاکر باشیم
  ۳٫باز باید خط بکشیم دورمون وسرساعت بخونیم. وتاچندوقت

  • admin site گفت:

   ۶تا دورکعتی
   ذاکر باشید یعنی اینکه از ذکرهای دیگه همی می تونی استفاده کنی مثل صلوات یعنی اینکه همیشه ذکری بر لب داشته باشی

 10. لیلا گفت:

  سلام ببخشیدچجوری باید موکلا رو صدا بزنیم به چه نام بخوانیم
  بعد اینکه درزمان عذرشرعی میتونیم صدا بزنیم؟؟

 11. sadegh گفت:

  سلام استاد.
  آیا این ختم رو غیر ماه محرم هم میشه انجام داد

 12. حسين گفت:

  سلام .وقت بخیر
  الان بیشتر از یک هفته است که ختم من تموم شده ولی متاسفانه هیچ نشانه ای از کمک این موکلین برای من صورت نگرفته. آیا ممکنه که نحوه ارتباط و درخواست از طرف من درست نباشه یا اینکه باید مدت زمان بیشتری سپری بشه؟

  • admin site گفت:

   به این صورته که شما هر وقت نماز بخونی یا دعا کنی یا مشکلی برات پیش بیاد در صورت امکان و اجازه بهت کمک می کنن . زمان بیشتری هم لازمه تا کم کم جذب بشن

 13. درسا گفت:

  سلام استاد گرامی ممنون میشم ادرس ایمیلتونیک بار دیگر بفرمایید.

 14. مریم گفت:

  سلام استاد در مورد ذکر ختم امروز من شک کردم که دو تا اضافه گفته باشم دوباره بابد انجام دهم و اگر برای ذکر مجدد در همان ساعت معین نیست اشکالی ندارد
  بعد در مورد غسل هر روزه قبل از گفتم ذکر انجام دهیم یا هر ساعتی از روز

 15. مریم گفت:

  سلام استاد
  من امروز حواسم پرت شدسه یاچار تا اضافه گفتم.
  باید دوباره بگم یا درسته

 16. مریم گفت:

  سلام اقای اذر در مورد تتم مرید کردن هفت موکل ماه محرم که فرمودید گناه نکنید در منظور در طول این هفت روز روزه می باشد و یا اینکه برای همیشه و اگر گناهی هر چند کوچک از طرف سربزند این موکل ها یعنی میروند و برای برگرداندن دوباره انها باید همین اعمال را انجام داد و ایا درماهاای دیگر هم می شود انجام داد در مورد خوردن گوشت قرمز و مشتقات حیواتی در همین هفت روز مراعات شود و یا برای اینکه تا اخر عمر با فرد بمانند نباید خورد و خوردن ماهی و مرغ هم ممنوع می باشد یا خیر

 17. درسا گفت:

  سلام و سپاس از زحماتتون
  من جواب فرم را دریافت کردم و تکذیب برامون امده بود میخواستم بدونم جواب قران بازمان تغییر میکنه یا خیر؟ امکانش هست که چند وقت دیگه شرایط تغییر کنه و قران جواب دیگه ای بده؟

  ممنون از راهنماییتون

 18. جمشید گفت:

  سلام خداقوت میشه در باره ختم جهت مسخر کردن موکل ردر ماه محرم رو توضیح بدین ممنون میشم از لطفتون

 19. mehdi گفت:

  سلام استاد یک سوالی داشتم در مورد ختم مسخر و مرید هفت موکل در ماه محرم استاد من نتونستم این پنجشنبه ختم انجام بدم میشه پنجشنبه دیگه ختم شروع کنم میشه آخر ماه محرم ۲۱ تا ۲۷ محرم اشکالی نداره? ممنون میشم راهنمایی کنید

 20. sky گفت:

  سلام استاد خداقوت

  میخوام فردا ختم مسخر کردن هفت موکل را انجام دهم آیا با ختم زیارت عاشورا تداخل ندارد؟؟؟؟؟؟؟؟

 21. آسمان گفت:

  سلام وقت بخیر

  استاد دعای چندم صحیفه سجادیه توبه نامه است ؟؟؟؟؟؟؟

 22. مریم گفت:

  سلام استاد
  من بخاطرعذر شرعی اون هفته نتونستم انجام بدم.
  این هفته میتونم انجام بدم، وپول روزی دوهزار تومن رومیتونم یکجا بدم یانه.
  ممنون ازلطفتون که به سوالمون جواب میدید.

 23. زهرا گفت:

  سلام استاد
  وقتتون بخیر
  به جای بخور گفته شده می تونیم از گل سرخ زعفران لخور روز یا سنبل طیب استفاده کنیم؟
  ادامه دادن این ذکر برای چله های عاملیت مشکلی پیش نمیاره؟
  می تونیم ذکر رو بگیم موقع چله قطعش کنیم بعد از چله دوباره شروعش کنیم؟
  این ذکر اثرات منفی ادریسی ها رو نداره برامون با این شرایط گفته شده؟

 24. باران گفت:

  سلام استاد عزیز
  می دونم که فرمودید بهترین زمان این ختم دهه محرم بوده ولی ایا نمیشه از فردای عاشورا شروع کنم ؟ مشغول ختم ثابت قدم شدن بودم .
  ۲٫ من ایران نیستم در نتیجه امامزاده ای در دسترسم نیست کجا بخونم اون نماز رو ؟ البته مسجد هست.
  ۳٫ ایا تخم مرغ و گوشت مرغ و ماهی هم منع هست یا نه ؟
  با تشکر بسیار

 25. جیران گفت:

  سلام.
  من از پنج شنبه گذشته تا چهارشنبه همین هفته هفت روز روزه گرفتم اذکار هم گفتم پنج شنبه هم رفتم امام زاده تمام مراحل انجام دادم حالا چطور می تونم ارتباط برقرار کنم؟
  ممنون از اینکه وقت می گذارید

 26. روشنک گفت:

  سلام من امروز روز آخر ختمم بوده.از فردا میتونم شیر و لبنیات بخورم؟

 27. لیلا گفت:

  سلام استاد از کجا بفهمیم ختممون رو درست انجام دادیم.
  هیچ علائم و نشونه ای نداره؟؟

 28. آسمان گفت:

  سلام استاد وقت بخیر
  لطفا ایمیلتون می خواستم. صحبتم خصوصیه……

 29. مریم گفت:

  سلام استاد
  ممنون از اینکه با حوصله سوالامونو جواب میدید، بازم متشکرم.
  استاد بعدازانجام مراحل چطوری میتونم باهاشون ارتباط برقرار کنم. وازکجابفهمم پیشم هستن.
  ایا اینها درهمه حال باهامون هسند. وباچه احترامی خواستمونو ازشون بخواهیم، وذکرروهم باز باید دوباره هر روز بگیم یا احتیاجی نیس.
  ممنون ازلطفتون.

 30. آسمان گفت:

  سلام خداقوت
  شما فرمودید این موکلین اجنه نیستند. یعنی فرشته اند؟؟؟؟؟؟

  من جایی خوندم تسخیر موکل فرشته حتما باید زیر نظر استاد باشه تا لزتون مراقبت کنه؟؟؟؟؟؟؟ درسته؟؟؟؟؟
  لطفا مفصل توضیح دهید تا با آرامش واطمینان ختم را انجام دهیم……

  • admin site گفت:

   شما در اون حد تسخیر نمی کنی که زیر سلطه شما بیان فقط دور و برتون می پلکن و بعضی وقتها به خواسته ها و مشکلات شما رسیدگی می کنن

 31. آسمان گفت:

  سلام . با تشکر فراوان از راهنمایی های شما

  – بعد از ذکر روزانه زکات دهیم یا قبل از آن؟؟؟؟؟؟؟
  ((در متن قید شده هر روز یک فقیر را سیر کنید و به زمان آن که قبل یا بعد از گفتن ذکرباشد، اشاره نشده….))

  – در ذکر برای تسخیر هفت موکل بین دو کلمه آفَهِ بقدسه قلب به میم است و به صورت آفه م بقدسه تلفظ می شود درست است؟؟؟؟؟؟؟؟

 32. سعید گفت:

  سلام این موکلها ودر کل این ذکر چه کاری برای ما انجام میدن ؟ مثلا برالی محبت خوبه یا کارگشایی ، یا جذب افراد …برای چه کاری موثر است؟

 33. لیلا گفت:

  و سوال دیگه اینکه من دو روز روزی ۲۰۰۰ تومن دادم نانوایی به میتحق نون بده ایا همینقدر کافیه یا هرروز بدم؟؟؟؟

  • admin site گفت:

   ودر این هفت روز , هر روز شکم یک فقیری را سیر کنید.و اگر نمیتوانید فقیر پیدا کنید مبلغ ۲هزار تومان به نانوایی بدهید و بگویید که ۴ قرص نان به نیتتان بیرون دهند

 34. لیلا گفت:

  ببخشید استاد من روز چهارمه که توختمم احساس سبکی وآرامش عجیبی بهم دست داده و گاهی احساس میکنم یه چیزایی یا کسایی دوروبرم هستن شبیه ادم ..استاد ایا ایناهمش توهمه یااینکه اتووسط ختم میسه یه چیزایی حس کرد

 35. آسمان گفت:

  سلام و خدا قوت
  – اگر نانوایی یک روز فراموش کند زکات ما را دهد، ختم ما باطل میشود؟؟؟؟؟؟
  – در محله ما یک شخص مستحقی است میشود در این مدت ۷ روز فقط و فقط به ایشان زکات داد؟؟؟؟؟؟؟؟

 36. آسمان گفت:

  سلام خدا قوت
  ممنون صبورانه جواب می دهید
  میشه اون کیک یا نون زکات را به افرادی که در کنار خیابان گدایی میکنند داد؟؟؟؟؟ آنها فقیر به شمار می آیند؟؟؟؟؟؟

 37. Barane گفت:

  باسلام
  ببخشید بزرگوار ابن هفت روز نیتونه هر روزی از ماه محرم باشه یعنی هفته ی سوم یا چهارم محرم هم باشه مشکلی نیست؟ که انجام بدم؟

 38. آسمان گفت:

  سلام وقت بخیر. خدا قوت
  باتشکر از پاسخ شما
  – فرمودید ذکر در ساعت خاص گفته شود؛ اگر ساعت مشخص شده (مثلا ۹ صبح )برای این ۷ روز در بعضی از روزها نحس یا قمر در عقرب بود اشکالی ندارد؟؟؟؟؟؟؟
  – هر روز سیر کردن یک فقیر با دادن ۲۰۰۰ تومان برای کل هفته به نانوایی(۴ قرص نان ) آیا باهم برابر و مساوی اند؟؟؟؟

 39. آسمان گفت:

  سلام. ببخشید خیلی مزاحم میشم. میخوام عملم کامل وصحیح باشه.
  – زکات روز اول بیرون بدیم یا بعد از پایان ختم؟؟؟؟؟؟
  – نانوایی اون نان ها رو به هرکی داد اشکال نداره؟؟؟؟ مثلا به افراد غیر مسحق و یا مردمی که هر روز میان نون میخرن

  • admin site گفت:

   دستور رو اول خوب بخونید نت بردارید برای خودتون ذکات ها رو در زمان های گفته شده بپردازید حتما
   اگر مطمئن نیستید می تونید خودتون تقسیم کنید نون ها رو

 40. محمود گفت:

  با سلام
  سوزاندن عود در وقت قرائت سوره های قرآن مثل یاسین و واقعه چه تاثیری خواهد داشت؟
  از راهنماییتون ممنونم

 41. آسمان گفت:

  سلام ….ببخشید خیلی مزاحم میشم!!!!!!
  ۱- میشه اول اون فضایی که میخوایم توش دعا بخونیم با روشن کردن عود معطر کنیم بعد عود خاموش کنیم و خط فرضی بکشیم وذکر رو بگیم؟؟؟؟؟؟؟؟
  ۲- چاقو داخل خط فرضی کنارمون باشه؟؟؟؟؟؟

 42. آسمان گفت:

  سلام استاد
  باید هر روز ۲۰۰۰ تومان پول به نانوایی بدهیم ؟؟؟؟؟؟ یعنی در کل کل این ۷ روز ۱۴۰۰۰ (چهارده هزار تومان) پول به نانوایی بدهیم؟؟؟؟؟؟

 43. محرم گفت:

  ببخشید مایی که از روز ۵ شنبه روزه میگیریم. الان روز آخرمون کدوم روز میشه؟ ۴ شنبه یا ۵ شنبه؟ میگم ینی کدوم روز باید بریم امام زاده برای نماز خوندن. چون نوشتین روز آخر ختم برید امام زاده.

  • admin site گفت:

   شروع ماه که جمعه بوده تصمیم با خودتونه که بخاید از چندم حسابش کنید اونایی که ۵شنبه شروع کردن ۴شنبه براشون اخره اونایی که جمعه ۵شنبه براشون اخرشه

 44. محرم گفت:

  سلام ببخشید من دیروز نفهمیده یکمی بستنی خوردم.)با توجه به این که بستنی از شیر درست شده میپرسم). الان ختم من درست هست یا خیر؟

 45. لیلا گفت:

  ببخشید من الان روز سومه که روزه میگیرم دیروزم گفتم یه ذکر کم گفتم بعدش که یادم اومد ۱ذکر گفتم ..شما فرمودین ختم باطل میشه الان که تو روز سومم چیکار کنم

 46. لیلا گفت:

  ببخشید سوال دیگه من دیروز بجای ۱۰۵۰ ذکرگفتم ۱ عدد کم گفتم ایا باطل میشه ختمم؟؟

 47. لیلا گفت:

  سلام استاد ببخشید .مندل رو قبل خوندن ذکر باید بکشیم یا بعد خوندن ذکر.
  سوال دیگه اینکه روز ۲ هزارتومن باید صدقه بدیم یا کلا ..

 48. آذر گفت:

  سلام وقت بخیر استاد
  از اینکه صبورانه جواب همه دوستان را می دهید تشکر میکنم.
  ۴ سوال داشتم
  ۱- ۲۰۰۰ تومان قیمت بیشتر از ۴ قرص نان می شود.(۱۱ نان میشود)آیا می توان به قیمت همان ۴ قرص نان (۷۲۰ تومان که کاملش میکنیم میشه ۸۰۰ )به نانوایی پول داد؟
  ۳-پدرم از طرف من پول به نانوایی بدهد اشکال ندارد؟
  ۴-میشه ۲۰۰۰ تومان را در صدقه انداخت یا مستقیم به فقیر داد؟
  از صبر وپاسخگوییی شمما کمال تشکر وقدردانی را دارم
  ۲- بجای بخور سوزاندن میشه عود روشن کنیم (چوبهاب باریکی که یک ماده خوشبو رویش کشیده شده)؟

  • admin site گفت:

   همون مبلغی که گفتن خرج کنید حالا فرقی نمی کنه
   پول رو می تونید به نانوایی بدید
   بیشتر هم بدین اشکال نداره
   بله عود میشه

   • آسمان گفت:

    ۱- ۲۰۰۰ تومن برای کل این هفت روزه؟؟؟؟؟؟

    ۲- زیارتگاهی در شهر ماست که ۷ تا فرزندان امام موسی کاظم (ع) در آنجا شهید و مدفون هستند. برای روز ۸ آنجا بروم باید برای هر ۷ تا امام زاده نماز زیارت جدا بخوانم درسته؟؟؟؟؟؟؟
    ۳- یک روز قبل از شروع ختم توبه نامه بخونم درسته؟؟؟؟؟؟

 49. محرم گفت:

  سلام ببخشید اگر ندانسته یکمی از بستنی بخوریم حکمش چیه؟ ختممون باطل میشه؟
  ممنون میشم زودتر جواب بدین.

 50. مریم گفت:

  سلام استاد
  سوال ۳من دعا وایه قرآنی بود بد تایپ شد من متوجه نشدم.
  ممنون

 51. مریم گفت:

  سلام استاد
  من چندسوال درباره هفت موکل دارم
  ۱٫درموقع غسل چه نیتی بکنیم.
  ۲٫آیا با چاقوداخل اتاق روی فرش میشه مندل کشید. آخه ما تو آپارتمان زندگی میکنیم.
  ۳٫درموقع کشیدن مندل چه دعا ویا ایه قرنی باید بگیم واندازه این دایره چقدرباید باشه..
  ۴٫بعداز خوندن اون دعا برای خارج شدن از مندل باید باز دعایی بخونیم، بیایم بیرون.
  ۵٫وسوال اخر ایا قبل ایجاد مندل باید دعای انصراف عمار مکانخواند یااحتیاجینیس.
  ممنون از لططون وببخشید ایقدرسوال کردم. چون میخوام دقیق انجام بدم

  • admin site گفت:

   نیت غسل برای همین ختمی هست که می گیرید.لازم نیست حتما خراش بندازید روی فرش یا سرامیک فرضی بکشید خیلی اروم
   دقیقا عین دستور عمل کنید کمتر بیشترش نکنید

 52. مریم گفت:

  سلام استاد
  ببخشید چرا جواب نمیدین، خیلی دوس دارم جواب سوالامو بدونم.

 53. حنان گفت:

  من دوست دارم انحام بدم اما میترسم دچار مشکل بشم یا ولرد بدنم بشن یا … لطفا راهنمایی کنید انجام بدم ضرر ندارن آسیب نمیرسن آیا هرکسی میتونه این ختم انجام بده منظورم ما که از اینطور مسائل آگاهی نداریم بهمون ضرر نمیرسونن چون شنیدم خطر داره انجام این نوع ختم ها.

 54. محمد گفت:

  سلام ،
  اگه فتوا مرجع تقلید مون این باشه که ،فردی که روزه قضا داره نمیتونه روزه مستحبی بگیره ،
  فردی که روزه قضا داره میتونه این ختم که نیاز به روزه داره رو انجام بده ؟
  ممنون

 55. یه اشنا گفت:

  باسلام
  ببخشید زیاد سوال میپرسم قبلا این سوال رو احتمال میدم جواب داده باشین ولی کلی نظر هست تو سایت نمیدونم کجا دنبالش بگردم من ذکر یا مطالب رو ازسایتتون در دفتری یادداشت میکردم الان فهمیدم کار درستی نبوده ممکنه مشگل ایجاد کنه. اقای اذر عزیز به حرمت ماه مرم جواب کاملی بدید الان اون نوشته ها رو ببرم بندازم دریا مشکل حل میشه یا اول در ظرفی سرکه بریزم و ایات و ذکرها رو توش بزنم در بیارم و بریزم تو دریا و بعد مشکل برطرف میشه مدت زمان برطرف شدن چند روز است؟

 56. سکینه گفت:

  سلام استاد یعنی ما ک از ۵شنبه شروع کردیم دیگه قبول نیست استاد خواستیم ببینیم اول باید ذکر را بگیم بعد خط فرضی را بکشیم یا خط فرضی باید کشیده شه همون داخلش ذکرا را بگیم

  همون عود خالی کافیه یا باید حتما بخور همراهش باشه چون ما اصلا نمیدونیم بخور چیه منظورتون چیه

 57. طاهره گفت:

  با سلام، ببخشید امروز با تغییر ساعت، نرم افزار متا پرو هم تغییر ساعت اعمال می کند

 58. یه اشنا گفت:

  باسلام
  اگرباطل السحرعمری روی پوست اهو راتهیه کنیم تمام السحر ودعاها واگرلوح گمشده ای داشته باشیم باطل میکنید ؟

 59. مهدی گفت:

  با عرض سلام خدمت شما،استاد لطفا ج سوالام را به ترتیب بدهید؛-متشکرم
  ۱- خوندن ذکر بهترین زمان بعد از نماز صبح خوبه؟
  ۲-نیتم درسته برای روزه گرفتن هفت روز، یکبار اولین روزی که میخوام روزه بگیرم قبل از اذان صبح میگم:((نیت میکنم هفت روز روزه میگیرم جهت مسخر و مرید کردن هفت موکل این ختم))استاد نیتم درسته؟آیا یکبار نیت کنم واسه هفت روز کافیه؟یا باید هر روز نیت کنم ؟
  ۳-استاد ما ختم را تموم کردیم مثلا،حالا چه موقع باید حاجت بخوام ازشون؟
  ۴-استاد اگه دوباره بعدها حاجتی داشتیم چگونه دعوتشون کنیم تا حاجتمان را خدمتشون ارائه بدیم؟
  ۵-استاد حاجتم چنتاس،میتونم همشونو یکجا درخواست کنم؟

  • admin site گفت:

   نیت که مشخصه شما می دونی برای چی داری روزه می گیری همون ببعد از نماز صبحم خوبه برای اذکار
   شما اول باید ختم رو انجام بدی اگر درست باشه هر وقت مطلبی داری درخواست کن

 60. مهدي گفت:

  سلام بر شما ؛ فرمودید روز رو تصحیح کردید اما من هرچقدر حساب کردم از فردا جمعه اول محرم تا هفت روز روزه گرفتن روزه آخر به روز پنجشنبه ختم خواهد شد آیا اینکه به رو چهار شنبه ختم نمیشود مشکلی در ختم ایجاد نمیکند !؟
  درو واقع تصور میکنم باید از پنجشنبه دو هفته آینده این ختم رو شروع کرد که به روز های تاسوعا و عاشورا هم برخورد نکنه
  در صورتی که عرایضم اشتباه است تصحیح بفرمایید
  با تشکر

 61. مریم گفت:

  سلام خدمت استاد
  من چند تا سوال داشتم ۱٫موقع کشیدن مندل چه چیزی بخونیم تا ایجاد حصاربشه
  ۲٫ایا تواتاق خواب روی فرش میشه واین دایره اندازه طولش جقدر باید باشه.
  ۳٫وموقع بیر
  ون ااومدن بعد از اتمام ذکر چه دعایی باید بگیم تااز این حصار بیرون بیایم
  ببخشد این قدر سوال کردم چون درباره مندلا چیز زیادی نمیدونم.
  وموقع غسل نیتشو چی بگیم

  • admin site گفت:

   قبل از شروع ذکر یه خط فرضی دور خودتون بکشید لازم نیست خیلی عمیق باشه یا خراشی بندازید حالا روی فرش یا موزاییک ذکر برای خروج و ورود لازم نیست

 62. سید جواد گفت:

  سلام استاد .دراینکه هرروز از روزهتی خدا دارای خواصیه کسی شک نداره .اما از طریقی خوندم جایی که پایان هر ختم باید روزهای طاق یعنی یکشنبه سه شنبه پنج شنبه باشه که اثر تمام داشته باشه واینکه حتما کسی از شمانتیجه گرفتن پس لطفا راهنمایی کنید.یاعلی

 63. arsamhoseini گفت:

  سلام آذر این ختم هفت روزه آیا باید همان اول محرم شروع کرد یا میشه هفته های بعد هم انجامش داد
  ما باید روز پنجشنبه شروع به ختم کنیم که آخرش به چهار شنبه ختم بشه درسته لطفا دقیقتر جواب ممنون از زحمات شما

 64. فرانک گفت:

  سلام مرغ میتونیم بخوریم؟

 65. جواد گفت:

  سلام ذکر ایام محرم رو اگر ممکنه دوباره بنویسید. عذرخواهی میکنم چون جای دیگه کلمه اول رو بدون الف دیده بودم

 66. یه اشنا گفت:

  سلام

 67. حدیث گفت:

  سلام.وقتی موکل ها رو تسخیر کردیم به امیدخدا چطور میشه ازشون چیزی درخواست کرد که انجام بدن واسمون؟

 68. smaeil گفت:

  توبه نامه هم بایدشب پنجشنبه بخونیم یااذان صبح شروع ختم؟

 69. smaeil گفت:

  ۱-غسل کردن هرروزقبل ازاذان صبحه یادرطول روز هم میشه
  ۲-میشه بجای فقیربندازیم صندوق صدقات
  ۳-کلمه رافه توی ذکر “ه” هست یا”ت” چون اخرش تنوین داره

 70. خدیجه گفت:

  من جای مشخصی زندگی نمیکنم و جای خلوتی رو ندارم که بتونم بشینم و ذکر رو انجام بدم.میتونم هرروز ساعت مشخصی برم مسجد و ذکر رو بگم؟

 71. خدیجه گفت:

  توضیحاتتون خیلی خلاصه هست.خواهش میکنم بگید تاریخش رو تصحیح کردیم یعنی چی؟تاریخ چی رو تصحیح کردید؟ما که امروز همگی روزه رو گرفتیم.یعنی امروز جزء اون هفت روز حساب نمیشه یا اینکه درسته؟

 72. مینا گفت:

  سلام من امروز نیت کردم و روزه گرفتم که ختم رو انجام بدم ولی فردا اول محرم هست.درست شروع کردم؟

 73. seyed گفت:

  سلام
  شما که میگید از همین فردا شروع کنیم خوب فردا که میشه جمعه و اگر بخواهیم ۷ روز تمام بشه آخرش میفتد به پنج شنبه که
  ۱-جمعه ۲-شنبه ۳-یکشنبه ۴-دوشنبه ۵-سه شنبه ۶-چهارشنبه و ۷-پنج شنبه
  حالا چی میشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  بنظرم باید از پنج شنبه شروع میکردیم

 74. seyed گفت:

  با سلام
  دعای توبه این ختم منظورتان همان دعای سی و یکم صحیفه سجادیه است یا دعای دوازدهم ؟
  نیت این هفت روز به چه شکلی است مثلا گفته شود ” نیت میکنم ۷ روز روزه بگیرم برای این ختم غربت الله یا نه طوری دیگریست؟
  این حصار بصورت فرضی باید باشد یا نه باید حصار اثر داشته باشد چون اگثر آپارتمان نشین هستند نمیتوان روی سرامیک کف خونه با چاقو خط انداخت؟؟
  این ۲ هزارتومان که باید بدهیم به نانوا برای ۴ قرص نان به چه نیتی باشد و آیا نانوا به هرکه بدهد قبول است یا نه باید به مستمند بدهد؟
  شرایط و نشانه های موکل دار شدن حالا بعد از ۷ روز چطوری متوجه بشیم که موکل دار شدیم یا نشدیم و اگر شدیم نشانه اش چیست و اگر نشده ایم نشانه اش چیست و باید چیکار کنیم
  ممنونم

  • admin site گفت:

   بله همونه
   نیت رو خودتون می دونید برای چی هست
   ازم نیست خط بندازید برای حصار فقط بکشید
   به نیت ختموتن باشه
   بعدش اگر درست انجام داده باشید کم کم اثرش رو می بینید

 75. سید احمد گفت:

  سلام من تازه امروز صبح تصمیم گرفتم این ختم رو انجام بدم ولی صبح یک لیوان خاکشیر خورده بودم ولی از وقتی تصمیم گرفتم هیچی نخوردم روزه ام رو ادامه بدم و تا چهارشنبه ختم رو ادامه بدم یا ازپنج شنبه هفته اینده شروع کنم

 76. اشک گفت:

  سلام استاد من برای بررسی مشکلم کجا باید فرم پر کنم تا نتیجه بگیرم تازه این سایت رو دیدم اطلاعی ندارم میشه راهنمایی کنید ؟

 77. سمیرا گفت:

  سلام استاد ممنونم بابت وقتی که برای پاسخگویی میزارین ان شاالله عاقبت بخیر بشین. چند تا سوال داشتم ازتون
  ۱_ بستگی از چی بوجود میاد؟
  ۲_ باطل سحر میتونه دعای دفع همزاد رو هم باطل کنه؟
  ۳_ دعاهایی که قبلا خودمون نوشتیم بعدا انداختیم تو آب اما مطمئن نیستیم که حرکت میکرد یا نه چون آب دریاچه مصنوعی بود دعاها رو باطل میکنه؟ و چند روز میکشه دعاها باطل بشن؟؟

 78. طلوع گفت:

  من نیت روزه امروز کردم و روزه ام ولی توبه نام هنوز نخوندم یادن رفته بود میشه الان بخونم

 79. بابک گفت:

  سلام استاد درود برشما اگه اجازه بفرمایید میخواستم کانال تلگرام شمارو تو اینستاگرام معرفی کنم تا کسانی هم آشنایی ندارن با کانال شما فیض ببرن از نسخه های شما استاد گرامی تا مشکلاتشون حل بشه خواستم ازشما اجازه بگیرم تا در صورت اجازه دادن این کارو انجام بدم ،اجازه دارم؟

 80. ويدا گفت:

  سلام خسته نباشید
  من تعویض اسم شناسنامه انجام دادم ، بعدش باید حضورى خدمت میرسیدم لطف میکنید بگید کى بیام ؟

 81. م گفت:

  سلام استاد من این ختم ۷ روزه رو از امروز صبح شروع کروم ولی ذکر رو اشتباهی اضافی گفتم یعنی ۱۵۰۱ .می تونم بعداز ظهر از اول بگم یا کلا ختم خراب شده؟

 82. زارعان گفت:

  سلام
  اگر از روز جمعه که اول محرمه روزه بگیریم روز ششم میشه چهارشنبه و روز هفتم میشه پنج شنبه . پس یعنی نمیشه از اول محرم روزه گرفت؟؟؟
  اخه پنج شنبه ۳۰ ذی الحجه هست و جمعه اول محرمه

 83. محمد گفت:

  با عرض سلام و خسته نباشید،اگر از عود و بخور استفاده نکنیم اشکالی داره؟ اخه این بخوری رو که گفته شده ندارم و امکانش نیست که بتونم تهیه اش کنم.اگر به جای این بخور از یه بخور دیگه استفاده کنیم چی؟امکانش هست؟

 84. موسوی گفت:

  با سلام
  میخواستم مطلبی بگم اونم اینکه چرا صفحات رو طوری تنظیم نمیکنید که بشه کپی برداریم در جایی بنویسیم که موقع خواندن استفاده کنیم. مثل آیت الکرسی مغربی؟ لطفاً یا در تلگرام اذکار رو کامل بزارید یا در اینجا که بشه یادداشت برداریم استفاده کنیم و شمام در ثوابش شریک باشید ان شاالله.
  با تشکر

  • موسوی گفت:

   با سلام
   من سوالی کردم که متاسفانه جوابش رو ندادید. منتظرم جواب بگیرم ان شاالله.

   • admin site گفت:

    چی بود سوالتون؟

    • موسوی گفت:

     بالاتر نوشته بودم چرا ذکر رو در تلگرام نمیزارید کاملش رو؟ و یا اینجا جوری باشه بتونیم کپی کنیم یادداشت بزاریم جایی موقع خوندن استفاده کنیم. اصلا از سایت نمیشه کپی بگیریم از ذکرها، سطرها هم طولانی هست عکس هم نمیشه گرفت. لطفاً کاری کنید یا از اینجا بشه کپی گرفت یا در تلگرام کامل ذکر رو بزارید. من میخواستم یس مغربی رو کپی بگیرم نشد.

 85. حسین گفت:

  سلام استاد،اگر کسی بعد از شروع،نتواند ختم را ادامه دهد و ختم را نصفه کاره و ناتمام ترک کند مشکلی پیش خواهد امد؟ با تشکر

 86. پوریا گفت:

  با عرض سلام و خسته نباشید خدمت استاد عزیز،میخواستم بپرسم که ایا خوردن پیاز خورد شده‌ای که با غذا پخته شده باشد (پیاز تفت داده شده با گوشت سفید) مثل سوپ مرغ اشکال ایجاد میکند؟ خوردن سویا چطور؟(اخر خیلی شبیه گوشت قرمز است) با تشکر فراوان از شما.

 87. محرم گفت:

  سلام ببخشید در رابطه با همین هفت موکل میشه تخم مرغ مصرف کرد. چون بالا ننوشته بودین میپرسم.

 88. درسا گفت:

  با سلام و تشکر از پاسختون
  من تمام دستور ختم رو متوجه شدم وخیلی علاقمند هستم که انجام بدم ولی متاسفانه روز هشتم رفتن به امامزاده رو نمیتونم انجام بدم ایا میشه به نیت امام زاده صالح ١٢ رکعت نماز رو منزل بخونم وچند ماه دیگه که امامزاده رفتم ادا کنم نذرم را؟ ایا اثر میکنه ؟
  با سپاس

 89. HAMED گفت:

  با سلام ۳پرسش داشتم: اول اینکه این روزه ها از روز اول محرم
  باید شروع بشه؟ که اول محرم روز جمعه می افته و اینکه چهارشنبه باید روزه باشیم یا نه؟
  دوم آیا در موقع ترک حیوانی آمیزش با همسر نیز منع می شود؟
  سوم آیا پس از هر ختم یکبار دایره می کشیم دور خودمون یا پس از اتمام ذکر یکبار؟ ممنون از مطالب مفیدتون اجرتون با سیدالشهدا

 90. سارا گفت:

  با سلام در جواب فرم بررسی به من گفته ده که در روز چهارشنبه در مقداری آب و کافور آیه ۳۳ سوره الرحمن و چهار قل را به تعداد مشخص بخونم و غسل کنیم
  ۱٫ همان روز باید غسل کنیم
  ۲ِ . زکات این عمل چی هست
  ۳ . در چه ساعتی بهتر است سوره ها رابه آب و کافور بخوانیم
  ۴٫ در چه سا عتی بهتر است غسل کنیم
  ممنون از شما

 91. smaeil گفت:

  من نظرات روخوندم یه جااشتباه شده
  ۱-فردا پنجشنبه که ۳۰ ذی حجه هست.وپنجشنبه بعدی هم که میخوره به تاسوعا که میگید روزه حرامه پس باید ازپنجشنبه چهاردم محرم شروع کنیم تاروز هفتم بیفته توچهاشنبه درسته؟
  ۲-مگه شمانمیگیدتسخیرموکل (نه احضار)حرامه وهرکی اونها روتشخیرکنه بالاخره اونها یه روزی انتقام میگیرن؟

 92. معصومه گفت:

  سلام استاداگه ما این کارهاروانجام بدیم واین هفت موکل مریدمابشن مثلا چه کارهایی میتونن برای ما انجام بدن

  • admin site گفت:

   و آنچه فرمان دهید(البته کاملا مشروعه) آنها اطاعت کنند بشرط آنکه در این ایام از جمیع معاصی(گناه) اجتناب کنید و ترک حیوانی نماید.(گوشت قرمز و شیر و ماست و پنیر البته در این هفت روز) و همچنین سیر و پیاز هم در این هفت روز نخورید.

 93. ندا گفت:

  استاد اگر روز ماه قمری ک ب دنیا اومدی یعننی تاریخ قمری تولدت تو شناسنامه جز یکی از روزای نحس طالعت باشه اونوقت باید چیکار کرد؟یعنی تو متا ک میزنی اسمت رو مادرت و برات چندتا روز نحس میاره روز تولدتم یکی از روزای نحس باشه

 94. سارا گفت:

  سلام و با تشکر از شما من ذکر سالانه رو از نرم افزار متا سفارش دادم یکی از اذکاری که برای من اومد ذکر المدثر هست که فکر می کنم اشتیاه هست و از اسماءالله نیست

 95. شهناز گفت:

  سلام استاد خسته نباشید برای من که فرمودید تمام دعاها وذکر ها برعکس عمل میکنه همه رو باطل کنم حتی لوح بسم ا…رو سمباده کشیدم الان دیگهجرات نمیکنم ذکری شروع کنم کاری انجام بدم یا اعمالی چه کنم به نظرتون این اعمال رو که گفتید انجام بدم منظورم هفت موکل ،،،دیگه جرات نمیکنم نزدیک هیچ دعا وذکری بشم چون واقعا همه چیزمو از دست دادم

 96. تورج گفت:

  باسلام
  در سن ۴۰ سالگی واسه داییم رفتیم خاستگاری به اسرار خودش همه هم راضی بودن الان میگه که من شرایط ازدواجو ندارم دختره فعلا نشونه باشه تا من برم ی استان دیگه زندگی کنم بعدبیام ببرمش.
  حالا ما باید چیکار کنیم

 97. معصومه گفت:

  سلام وقتتون بخیر
  در مورد این روزه هایی که فرمودید باید گرفته بشه حتما باید در هفته اول محرم باشه اگر در هفته های بعدی باشه اشکال داره
  ممنون از شما بابت مطالبی که قرار میدهید

  • admin site گفت:

   هر ۵شنبه میتونه شروع کنه فقط روز عاشورا و تاسوعا روزه گرفتن گناهه نباید روزه داشت و یکی هم در هفته آخر ماه قمری هم نباید این ختم را انجام داد ولی قوی ترین زمانش از همین فرداست اول محرم

 98. میث گفت:

  با سلام برای دایی ام رفتیم خاستگاری تو ۴۰ سالگی به پیشنهاد خودش حالا وسط کار میگه نه من حالا قصد ازدواج ندارم فعلا چند سال دختره نشونه باشه چون من دلم میخاد برم یه استان دیگه زندگی کنم فعلا شرایط ندارم تا شرایطم جور شه. حالا ما چیکار کنیم؟

 99. مهدی گفت:

  با سلام تو ج فرم اومده که من ذکر یا فتاح رو رو حریر سفید بنویسم. با چی بنویسم و زمان و روز و شرایط؟

 100. ندا گفت:

  خسته نباشید.در رابطه با سوره زلزال ک برای دو نفر خونده میشه،اگر نام طرف و مادر کسی ک وارد رابطه با طرف خودمون رو شده ندونیم ولی نیت کنیم با هرکسی در ارتباط هست درسته عمل میکنه؟

 101. سمیرا گفت:

  استاد تو بررسی فرمم فرمودین که اون آقایی رو که من دوست دارم اگه باهاش ازدواج کنم طبق دستور قران ازدواج موفقی نخواهد بود من اسم مادرشون رو نمیدونستم و فقط اسم خودشون با شهری که توش زندگی میکنیم رو گفتم اسمهای مشابه اون اقا تو شهر من زیادن. ممکنه اشتباهی رخ بده؟؟؟

 102. Nazil گفت:

  استاد اشکال نداره ب مادرم جریانو بگم؟چون باید دخترمو بگیره واسم کوچیکه

 103. Bahman گفت:

  سلام استاد خسته نباشید من فرم شفادرمانی پر کرده بودم و جواب داده شده که شما باید حضوری تشریف بیارین. من هم سوالم رو فرستادم که چرا باید حضوری بیام خدمتتون گفتن اینو خود استاد میدونه من هم نمی تونم بیام من چرا باید حضوری بیام لطفا جواب بدید.خیلی ممنون

  • admin site گفت:

   اگر براتون امکان داره بیاید اگر نداره هم که دیگه پرسیدن نداره .مشکل شما با یه بار دوبار فرم پر کردن حل نمیشه. معمولا برای بیماری حضوری بهتر جواب میده

 104. اشک گفت:

  سلام استاد خسته نباشید این ختمی که در ماه محرم باید انجام بشه شرایطش چگونه است میشه کامل بگید میخوام انجام بدم؟

 105. سارا گفت:

  سلام استاد میشه هفته اخر محرم این ذکر مسخر کردن هفت موکل رو انجام داد یا باید اوایل ماه محرم باشه ؟

  • admin site گفت:

   هر ۵شنبه میتونه شروع کنه فقط روز عاشورا و تاسوعا روزه گرفتن گناهه نباید روزه داشت و یکی هم در هفته آخر ماه قمری هم نباید این ختم را انجام داد ولی قوی ترین زمانش از همین فرداست اول محرم

   • سارا گفت:

    اخه من از فردا نمیتونم روزه بگیرم شرایطش نیست ، میخواستم بدونم حتما باید از اول محرم شروع شه یا اینکه تا اخر محرم فرصت دارم مثلا دو هفته دیگه روزى شروع کنم که اخرش چهارشنبه باشه

    • admin site گفت:

     دیگه مشکل خودتونه که نمی تونید روزه بگیرید. هر ۵شنبه میتونه شروع کنه فقط روز عاشورا و تاسوعا روزه گرفتن گناهه نباید روزه داشت و یکی هم در هفته آخر ماه قمری هم نباید این ختم را انجام داد ولی قوی ترین زمانش از همین فرداست اول محرم

 106. زارعان گفت:

  سلام استاد
  من روزه قضا دارم اگه بخوام این اعمال رو لنجام بدم و هفت روز روزه بگیرم ایا این روزه ها به جای اون روزه های قضای من محسوب میشود؟؟؟

 107. س گفت:

  سلام استاد وقتتون به خیر
  ببخشید استاد در جواب فرم من آمده که از طرف شما باید دعای نور برای من نوشته بشه. با توجه به اینکه ماه محرم و صفر نزدیکه، نوشتن این دعا در ماه محرم و صفر خوب و خیر هست یا نه بهتره بزارم این دو ماه تموم بشه بعد شما این دعا رو برای من بنویسید؟
  با تشکر

  • admin site گفت:

   شما اعمال رو انجام بدید به ما اطلاع بدید

   • س گفت:

    من هیچ اعمالی فعلاً نباید انجام بدم .
    به من گفتین به هیچ دعایی نیاز ندارید فقط از طرف ما باید براتون دعای نور نوشته بشه و وقتی دعای نور رو شما نوشتید من باید تا ۴۰ روز آیه ۳۵ سوره نور را بخونم.
    سئوال من اینه: با توجه به اینکه ماه محرم و صفر در راه هست شما دعای نور رو می نویسید که سفارش کنم ؟ منظورم اینه که نوشتن دعا توسط شما در این دو ماه خوب و خیر است؟؟ یا صبر کنم محرم و صفر تموم بشه بعد سفارش دعا کنم؟

 108. محمود گفت:

  با سلام
  استاد عزیز لطفا به هر دو مورد سوالم جواب بفرمایید

  ۱- آیا در اتاقی که تصاویر و عکسهای خانوادگی و غیره هست میتوان این ذکر را انجام داد؟

  ۲- اگر چله ای در حال انجام داریم همزمان می توان این ذکر ۷ روزه را هم انجام داد؟

  تشکر

 109. زهرا گفت:

  ببخشید! فقط توی ماه محرم میشه این اعمال رو انجام داد. یا در ماههای دیگه هم میشه؟۱۱

  • admin site گفت:

   هر ۵شنبه میتونه شروع کنه فقط روز عاشورا و تاسوعا روزه گرفتن گناهه نباید روزه داشت و یکی هم در هفته آخر ماه قمری هم نباید این ختم را انجام داد ولی قوی ترین زمانش از همین فرداست اول محرم

 110. تنها گفت:

  استاد ببخشینا من چند ساعته دارم کامنتای پستای قبلیتون رو میخونم فهمیدم که بیشتر باید توضیح بدم
  استاد من یه پسری رو دوست دارم ایشونم اوایل خیلی منو دوس داشتن ولی بعدا بهم گفتن ک منو نمیخوان من برای جلب محبتشون چند تا دعای جلب محبت خودم نوشتم مثل سوزاندن ۴۱ تا فلفل یا ۲۷ فلفل یا دعای جلب محبتی که با زعفران و گلاب مینویسن دعای جلب محبتی که به بازو میبندن اما اثری ندیدم بعد تو یکی از کانالها با یه آقای دعانویس اشنا شدم و بهم گفتن که طلسم جلب محبت روی مس برام مینویسن من حتی اسم مادر پسری رو که دوست داشتم نمیدونستم و ازم عکسش رو خواستن بعدا من بهشون گفتم که اون دعاها رو قبلا نوشتم و اون اقای دعا نویس گفتن ک این طوری طلسم عکس عمل میکنه و بدتر باعث دور شدن و نفرت طرف میشه .. راست میگفتن همون ادمی ک اگه دعوا میکردیم به چند ساعت نکشیده زنگ میزد الان یه ماه و نیمه ازش خبری نیست
  اون اقای دعا نوبس بهم گفتن که باید باطل سحر بگیرم اما مبلغ خیلی زیادی رو گفتن ک باید پرداخت کنم راستش منم اون همه پول ندارم
  چیکار کنم استاد همه دعاها رو ریختم تو اب چه جوری اون طلسمو باطل کنم ؟؟
  در ضمن طلسم دست من نیست قبل رسیدن برگشت پست زده بودن ولی گفتن که چون به اسمت زده شده باید باطل بشه

 111. محمد گفت:

  سلام مشکلی نداره بعد از دهه اول باشه؟

  • admin site گفت:

   هر ۵شنبه میتونه شروع کنه فقط روز عاشورا و تاسوعا روزه گرفتن گناهه نباید روزه داشت و یکی هم در هفته آخر ماه قمری هم نباید این ختم را انجام داد ولی قوی ترین زمانش از همین فرداست اول محرم

 112. حسین گفت:

  سلام استاد،ایا میشود که در این مدت گوشت مرغ و بوقلمون و تخم مرغ خورد؟

 113. درسا گفت:

  سلام استاد گرامی در مورد این ختم ایا هفت روز روزه معمولی هست یعنی ااز اذان صبح تا اذان مغرب وبعد افطار میشه کرد؟
  و دومین سوال من نه مسجد نه امام زاده نداریم که برم ١٢ رکعت نماز را بخونم میتونم خونه انجام بدم؟
  و سومین سوال اینکه هر شخص معمولی میتونه این ختم رو انجام بده؟
  از تمام زحماتتون سپاسگزارم

  • admin site گفت:

   حتما طبق دستور باشه
   روزه هم که مثل همیشه هست
   هر کس معمولی می تونه انجام بده
   هر ۵شنبه میتونه شروع کنه فقط روز عاشورا و تاسوعا روزه گرفتن گناهه نباید روزه داشت و یکی هم در هفته آخر ماه قمری هم نباید این ختم را انجام داد ولی قوی ترین زمانش از همین فرداست اول محرم

 114. باران گفت:

  ترک حیوانی خیلی سخته اخه چه جور شیر و پیاز نخوریم ☹

 115. سکینه گفت:

  سلام استاد تو توضحیات درست مشخص نشده حتما اولین چهارشنبه ماه محرم باشه یا فرقی نمیکنه هرکدومش۸

  • admin site گفت:

   هر ۵شنبه میتونه شروع کنه فقط روز عاشورا و تاسوعا روزه گرفتن گناهه نباید روزه داشت و یکی هم در هفته آخر ماه قمری هم نباید این ختم را انجام داد ولی قوی ترین زمانش از همین فرداست اول محرم

 116. Nazil گفت:

  سلام استاد
  من تو دوران شیردهی هستم دخترم یک سالشه آیا میتونم روزه بگیرم؟واینکه میتونم این جریان رو با مادرم در میون بذارم که کمکم کنه بدرستی اداب رو بجا بیارم؟
  از پنج شنبه همین هفته که اول محرمه میتونیم شروع کنیم؟

  • admin site گفت:

   هر ۵شنبه میتونه شروع کنه فقط روز عاشورا و تاسوعا روزه گرفتن گناهه نباید روزه داشت و یکی هم در هفته آخر ماه قمری هم نباید این ختم را انجام داد ولی قوی ترین زمانش از همین فرداست اول محرم
   اگر برای بچتون مشکلی پیش نمیاد از نظر تغذیه ای می تونید

 117. مریم گفت:

  سلام استاد این ختم رو که هفت روز رو باید روزه باشیم در هفت روز اول بطوریکه که اخرین روزه روز چهارشنبه بیفته باید
  انجام داد یا اینکه تا اخر ماه طبق همون شرایط برای روزه اش می توان انجام داد

 118. سمیرا گفت:

  استاد من سوالمو کاملتر میپرسم یه اقایی برام طلسم روی مس برای جلب محبت نوشته بودن بعدا گفتن چون دعا داشتی اثر این طلسم برعکس میشه باید باطل سحر بگیری. من زیاد به ایشون اعتماد ندارم. از شما کمک میخوام چه جوری این طلسم رو باطل کنم؟؟ با چه دعایی؟؟ در ضمن اون طلسم دست من نیست

  • سمیرا گفت:

   راست میگفتن متاسفانه اون آقا خیلی بیشتر ازم دور شد کسی که اگه قهر میکردیم چند ساعت نگذشته بهم زنگ میزد الان سه ماهه ازم خبر نمیگیره

  • admin site گفت:

   اگر حکاکی شده هست باید سنباتش بکشید . اگر هم نوشتنی هست باید باز کنی سرکه بزنی بندازی اب روان
   در ضمن ستاره اگر جفت نباشه دعا اثر نداره. هر جدائی هم دلیل دعا و سحر نیست. حالا اگر خیلی اصرار دارید یه باطل السحر اتشی و پوست اهو بگیرید

 119. علیرضا گفت:

  سلام. معنی ذکر را می‌فرمائید؟

 120. زهرا گفت:

  با سلام. از چه روزی باید این روزه رو گرفت؟

  • admin site گفت:

   ابتدا یک بار توبه نامه از کتاب صحیفه سجادیه را بخوانید

   سپس هفت روز نیت روزه کنید برای این ختم و تا هفت روز باید روزه بگیرید طوری که آخرین روزه به چهارشنبه بیافتد(توجه داشته باشید که این روزه نه میشه کفارشو داد نه به نیابت کسی دیگه گرفته بشه یعنی حتما باید روزشو گرفت)

   همه روز غسل کنید و لباس پاکیزه بپوشید
   ترتیب کار رو دقیق گفته شما طی این ۷ روز باید روزه باشید

 121. سمیرا گفت:

  سلام استاد باطل اسحر دعای دفع همزاد رو باطل میکنه؟؟ من دعای دفع همزاد سفارش دادم میخواستم باطل السحرم بگیرم اثری بهش میزاره؟؟

 122. مریم گفت:

  سلام، فرمودین ۱۲ رکعت، یعنی نیت ۱۲ رکعت داشته باشیم که به یک سلام ختم میشه؟ ببخشید اگه حجابمون معمولی باشه هم جز گناه هایی محسوب میشه که موکلین برن از پیشمون بعد از ختم؟

 123. محمدرضا گفت:

  سلام استاد ارجمند ، میخواستم بدونم بعد از انجام اعمال ٫از کجا متوجه بشیم که این موکلان درخدمت ما هستند و به ما کمک مبکنند؟

 124. محبوب گفت:

  سلام وقتتون بخیر
  ببخشید میشه بگید هفت موکل یعنی چی؟
  آیا امکانش هست برای زیاد شدن اطلاعاتم در زمینه علوم ماوراءالطبیعه(موکل،همزاد و …) بهم کتاب معرفی کنید؟
  اگر مقدوره به ایمیلم ارسال کنید

  • admin site گفت:

   کتای در زمینه علوم غریبه زیاده اما اگر میخاید اطلاعاتی داشته باشید از کتب و چله ها و ادعیه سایت ما می تونید استفاده کنید
   این ۷ موکل با ختم داده شده همراه شما یا پاسخگوی مشکلات شما خواهند بود متن رو بخونید متوجه می شید که این ختم برای چی هست

 125. h_rez76 گفت:

  استاد من مزاحمتون نمیشم خواهش میکنم بیاین تلگرام ایدیمم همین اسمم هست …. خواهش میکنم بخدا دارم به گناه کشیده میشم و زندگیم نابود شده خواهش ممنون منتظرتونم هر چی زودتر

 126. علیرضا گفت:

  سلام استاد. معنی ذکر بالا چیه؟

 127. h_rez76 گفت:

  استاد من عاشق ی نفر شدم و بهم جواب منفی دادن و الان دو ماهه زندگیم از هم پاشیده و به گناه کشیده شدم…خواهش میکنم ی دعایی ی کاری بگین من انجام بدم بهش برسم هر کار بگین میکنم و هر چی بخواین میدم…ی راه حل بدید لطفا

 128. بهناز گفت:

  کفاره روزه این هفت روز چقدر میشه ؟

 129. لاله گفت:

  سلام،روزتون بخیر؛کسی که باردارهست میتونه این روانجام بده

 130. فافا گفت:

  سلام وقتتون بخیر.من نزدیک به ده سال هست که ماه رمضون ها روزه نگرفتم.آیا میشه روزه مستحب بگیرم و این ختم رو انجام بدم؟

  • admin site گفت:

   دوست عزیز روزه واجب ربطی به این روزه مستحب نداره این ختم باید هفت روز روزه گرفته بشه شما چه قبلا روزه میگرفتید چه نه اگر شرایط اینم ختم رو دارید باید هفت روز رو روزه بگیرید

 131. طاهره گفت:

  کفاره روزه هر روز چند میشود؟

 132. زهراجلالی پور گفت:

  سلام استاد کفاره ۷روز چقدرمیش وبه چه شخصی باید پرداخت کرد

 133. طلوع گفت:

  سلام
  میشه روزه های قضارو هم منظور کرد.کسی که روزه قضا داره نیت روزه قضا بکنه هفت روز
  با تشکر

 134. زهراجلالی پور گفت:

  سلام استاد وقت بخیر من روزه قضا دارم ایامیتونم این ختم انجام بدم. …منظورتون این هست توی ماه محرم روزه به هرچاشنبش باش مشکلی نداره یاباید به اولین چهرشنبه ختم بش باسپاس اگرداخل خورشت پیازداغ باش ختم باطل میش ….

 135. سارا گفت:

  سلام میشه لطفا جوابمو بدید برای خوندن پنجاه آیه از قرآن در زمان عادت ماهیانه باید چه کار کرد در ضمن کسی رو هم نداریم به جای ما اینکار رو بکنه ممنونم

 136. طاهره گفت:

  باسلام اگر فردی برایش مقدور نباشد روزه بگیرد میتواند این ختم را انجام دهد

 137. محمد گفت:

  سلام وقت بخیر
  آیا این ذکر قابلیت عمومی شدن داره که هر کسی بتونه انجامش بده و آسیب نبینه؟
  و اینکه به نظر شما مندل کشیدن قائده و قواعد خاص نداره یا با چاقو کشیدن حافظت انجام میشه؟ ممنون از پاسختون

  • admin site گفت:

   دوست عزیز این اذکار قرآنی هست.مگه جن میخواهید استخدام کنید؟؟
   اگر هم این طور متوجه شدید که این ختم برای استخدام جن هست کاملا اسشتباست در این سایت اصلا ما با جن سروکار نداریم و کسی رو هم تشویق به استخدام جن نمیکنیم
   بله با همان چاقو و به همان طریقی که گفتیم کفایت میکنه

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)

لطفا جهت امنیت , جواب سوال زیر را در کادر وارد کنید *

لینکهای مهم سایت

خدمات سایت این اپلای

inapply team | All Rights Reserved - © 2012

باز نشر مطالب اين اپلاي تنها با ذکر نام و آدرس سايت مجاز مي باشد .